Trofej iSKI s HEAD posilami
December 22nd, 2011

Zimní závod o iSKI trofej se bude pořádat ve 1450 střediscích a 16. zemích. Nainstalujte si iSki Austria, iSKI Italia nebo jakoukoli jinou ze zbývajicích 15. zemí a nejenže budete mít přehled o jednotlivých závodech, budete mít navíc šanci vyhrát jeden pár HEAD lyží.

Ať už jste vyznavačem závodění, ježdění pro radost nebo máte rád zimní atmosféru, trofej iSki vás zasvětí do všech sfér.

Jedná se 40 různých kritérií. Od lyžařů, kteří denně jezdí přes 20 000 metrů vertikálně až po lyžaře, kteří jezdí rychlostí 20 km/h, jednotlivé skupiny se budou hodnotit body separátně. A nejlepší na konec – aplikace trofeje iSKI bude zaznamenávat veškeré vaše statistiky.

Tím, že si stáhnete aplikaci trofeje iSKI, se stáváte její součástí a zároveň i součástí komunity, kde si budete moct porovnat vaše výsledky s ostatními.

HEAD bude nadělovat každý víkend jeden pár lyží a šťastným výhercem bude ten, který nasbírá alespoň jeden ze 40. bodů. Jednoduše používejte aplikaci a budete zařazeni do slosování. Výherce bude vybrán namátkově.

Trofej iSKI můžete nalézt v následujicích aplikacích pro iPhone a Android: iSKI Austria, iSKI Canada, iSKI Czech, iSKI Deutschland, iSKI Espana, iSKI France, iSKI Italia, iSKI Norge, iSKI Polska, iSKI Slovakia, iSKI Slovenija, iSKI Suomi, iSKI Sverige, iSKI Swiss a iSKI USA.

Na co ještě čekáte? Stáhněte si do vašeho telefonu aplikaci trofeje iSKI, zamiřte do svého oblíbeného lyžařského střediska, sbírejte body a budete automaticky zařazení do soutěže o HEAD lyže.

Denní pořadí trofeje iSKI budou také zveřejněny na facebooku HEAD SKI. Staňte se fanouškem na http://www.facebook.com/headski

Odkaz na stažení aplikace (pro chytré telefony): http://www.iski.cc/home.php