«VYHRAJ TUTO LYŽI» - losování QR kódů 12/13
October 12th, 2012

Radikální jako Simon Dumont: HEAD losování QR kódů 2012/13.

Když si neskenujete QR kód z vašich nejoblíbenějších HEAD lyží, možná je nebudete muset kupovat. Kód z každé lyže je zařazen do slosování s okamžitou platností. Hlavní cena: model lyže, na kterou se zrovna díváte. Skvělý vedlejší účinek: vizuální vychytávky a detailní informace o produktech.

Závodníci světového poháru musí bojovat o každou setinu a než jsou prohlášeni za vítěze, tak dychtivě čekají na hodnocení porotců. S losováním HEAD «VYHRAJ TUTO LYŽI», se o tom, zda jste vyhrál, dozvíte okamžitě.

Jak to funguje.

Existuje tisíce tombol. Na mnohé zapomenete ihned po zúčastnění. HEAD přichází s tombolou z trochu ostřejšího úhlu. Přímo. Rychleji.

Jakýkoli chytrý telefon, bez rozdílu značky či operačního systému, nabízí možnost stažení jedné z mnoha aplikací na čtení «QR-kódů». Díky této aplikaci, budete moci „číst“ QR kódy z billboardů, reklam, obalů a nyní i z HEAD lyží.

Spusťte aplikaci na čtení QR-kódů a namiřte kameru vašeho telefonu na QR-kód HEAD lyže, kterou jste si vybrali. Budete automaticky přesměrováni na specielní HEAD stránku. Zde naleznete informace o produktu nebo rovnou vyhrajete model, který jste si vybrali. A nejlepší na tom je: v momentě, kdy se zúčastníte, se dozvíte, zda jste vyhráli.

Zvědavost se vyplácí: různé řady HEAD lyží nenabízí pouze různé kódy a rozdílné informace o produktech, každá řada také nabízí novou šanci na výhru. Pojďte do toho, a skenujte.