PK Hunder se přidal do týmu HEAD Freeski
January 15th, 2013

Poté co jsme v našem HEAD týmu přivítali Kanaďanku Kaya Turski, Nora Torgrima Vole, Rakušana Jochena Mesle a mnoho dalších, kteří obohatí a posílí HEAD tým, PK Hunder testoval nové produkty a to ho přesvědčilo se k nám přidat.

Lyžařský svět byl svědkem několik sportovců, včetně těch mladších 14. let, jak soutěžili na nejvyšší úrovni. PK je jedním z těch, kteří se několikrát zúčastnili X-Games, objevil se v mnoha filmech od Field Productions až po MSP a to vše zvládnul s úsměvem na tváři.

PK, jehož vizemi jsou olympijské hry a další projekty, dostal důvěru a podporu jako jeden ze sportovců v rostoucím projektu HEAD.

„PK je chlapíkem, který miluje to co dělá a je si vědom toho, jak moc mu to přináší štěstí,“ říká HEAD Team manager Tyson Bolduc. „Poprvé jsem viděl PK, když mu bylo 16 a cestoval do US. Uměl anglicky hodně málo nebo neměl co říct, ale i tak bylo jasné, že je na správné cestě, protože mluvil skrze svoji osobnost. Žije pro smích a lyžování mu na tváři vykouzlí opravdu velký úsměv. Toto je energie, kterou chce šířit dál a jsme pyšní, že PK je v našem týmu a reprezentuje nás.“

HEAD má velmi silné zastoupení v mnoha odvětvích sportu a i nadále pokračuje ve svém vývoji a posíleni Freeride programu, PK se stane součástí velmi dynamického a impozantního Freeride programu s Jesper Tjaderem, Simonem Dumontem, Anders Backe a hybridním lyžařem století Jonem Olssonem. Podívejte se na video a navštivte náš web.

Uvítací video pro našeho nového člena PK: http://www.youtube.com/watch?v=BTn-Okq6QZk&feature=youtu.be