Romar podepsal smlouvu s firmou HEAD
April 10th, 2013

Finský nejúspěšnější sjezdař, Andrea Romar, opouští po sedmi letech Atomic a podepsal smlouvu s rakouskou firmou HEAD. Romar, který je jeden z nejtalentovanějších závodníků ve světovém poháru, se přidá k Norovi Aksel Lund Svindalovi, Kjetilu Jansrudovi a ostatním HEAD rebelům a doplní tak náš HEAD tým.

Romar, který pochází z toho nejrovinatějšího kraje Finska, kde nejvyšší vrcholek nepřesahuje 100 metrů nadmořské výšky, se nakonec dostal mezi světovou lyžařskou elitu. Tuto sezónu skončil Fin na světového šampionátu ve sjezdu ve Schladmingu na pátém místě.

„Je to pro mě vzrušující výzva, mám radost, že jsem se stal součástí týmu HEAD a že patřím do skupiny lyžařů, kterým se v hlavních závodech sezóny vede skvěle,“ říká Romar. „Doufám, že budu v nastávajících sezónách pro HEAD přínosem. Mým hlavním cílem je stát se jedním z nejlepších sjezdařů na světě."

„Andy je velmi talentovaný a má skvělý charakter. Do našeho týmu zapadne perfektně,“ říká Rainer Salzgeber, ředitel závodního oddělení HEAD. „Pomůže nám připravit pro HEAD zářivé zítřky. Myslím, že bude vzorem pro všechny mladé lyžaře a že je povzbudí, aby každý šel svoji vlastní cestou.“