HEAD představuje nové video Jaké jsou tvoje limity? a online hru
November 18th, 2013

HEAD sportovci v nejnovějším filmu.

Která HEAD superstar má na to být nejlepším lyžařem a zároveň karetním machrem?

Zimní sezóna byla zahájena prvními závody a HEAD již představil dva filmy z kampaně Jaké jsou tvoje limity?. Celý digitální svět to zasáhne 18. listopadu.

Tentokrát vás HEAD vezme do zákulisí a stanete se svědky, jak si pět nejlepších světových lyžařů zahraje poker. A aby si zachovali svou čest, tak PK Hunder, Aksel Lund Svindal, Jon Olsson, James Heim a Ted Ligety vyloží karty na stůl. No skoro všechny. A když vstoupí na scénu i Lindsey Vonn, sázky začnou lítat.

A HEAD nyní zvyšuje sázky: hra na Facebooku, kde se každý může utkat s HEAD hvězdami a získat velmi pěkné ceny. První na řadě je Aksel a v příštích několika měsících se vystřídají i ostatní hrdinové. Jste připraveni zaujmout místo u stolu?

Společnost HEAD byla založena v roce 1950 a za ta léta se vypravovala na předního světového výrobce špičkového sportovního vybavení. Celý byznys je rozdělen do několika divizí: Zimní sporty, Raketové sporty, Potápění a Licenční vybavení. HEAD závodní, freeski a freestyle lyže jsou celosvětově známé a ti nejnáročnější sportovci vyžadují vybavení HEAD. HEAD kampaň Jaké jsou tvoje limity? byla zahájena v roce 2013 s masivní podporou a poselstvím inspirovat všechny lyžaře, aby posouvali své limity, jako nikdy předtím. To je dobrá zpráva pro lyžování a špatná zpráva pro limity.

Pokud chcete hrát, použijte tento odkaz:
http://www.head.com/headpoker