Ještě jednou, poslední HEAD klip ke kampani Jaké jsou tvoje limity? nemá skutečně žádné limity
December 2nd, 2013

HEAD Lyže 2013/14

Ještě jednou, poslední HEAD klip ke kampani Jaké jsou tvoje limity? nemá skutečně žádné limity.

Od stupních vítězů na svahy. Dvě největší hvězdy sjezdu se spojily.
Hermann Maier a Marco Büchel stále jezdí na lyžích HEAD. Ale místo toho, aby spolu soupeřili, nyní jezdí spolu. A v nejnovějším HEAD klipu Jaké jsou tvoje limity?, jsme se k těmto dvou sjezdařům přidali a podívali jsme se, jak si dnes užívají skoky a pády jejich nové vášně: lyžařské jízdy.

„Když milujete stoupání stejně jako sjezd.“ Kdo by si pomyslel, že by se Büxi a Herminator mohli spojit a užívat si společného lyžování? Stále jsou fit a nyní předvádí jak si užili stoupání i sjezd. „Nyní máme dva cíle – jeden pod kopcem a druhý na vrcholu kopce. A všechen čas světa!“ Tito dva výjimeční sportovci stále posouvají své limity a stále se překonávají.

A jejich lyže musí s nimi držet krok. A protože úspěch je výsledkem silného pouta mezi závodníkem a výbavou, stále jezdí na lyžích HEAD. Jediným rozdílem je, že nyní dokáží i stoupat.

HEAD vyvinul závodní lyže bez kompromisů a s vlastnostmi sjezdových lyží, a proto se budou moci Marco a Hermann plně soustředit na jejich touhu po rychlosti. A jak uvidíte v novém klipu, dali si za cíl být rychlý dokonce i při stoupání. Protože, když přijde řeč na lyžování, stále ještě toho nemají dost. Stejně jako HEAD.

http://www.head.com/ski