Aksel Lund Svindal a HEAD prodloužili úspěšné partnerství na další čtyři roky
March 11th, 2014

HEAD s hrdostí oznamuje, že úspěšné partnerství s norským Vikingem bude pokračovat i do dalších čtyř let, včetně olympijských her v Jižní Koreji v roce 2018.

Rozhodnutí Svindala prodloužit spolupráci s firmou HEAD na další čtyři roky, nebyla náhodné: „Jsem součástí nejlepší lyžařské společnosti na světě, takže si myslím, že ani není velkým překvapením, že si přeji být i nadále členem HEAD týmu. Největším přínosem být členem HEAD týmu nejsou pouze lyže. Jsou to lidé a pozitivní přístup. Myslím tím vše od závodníků, přes HEAD servisní techniky, až po lidi v kanceláři. Je to skutečný tým, který poskytuje podporu a každému lyžaři pomáhá na cestě k úspěchu.“

Svindal měl HEAD výbavu od lyží, po lyžařskou obuv a vázání po čtyři roky a předvedl neuvěřitelné rychlostní výkony, ať už v minulých nebo této sezóně. Vzájemné partnerství Svindala s firmou HEAD přineslo neuvěřitelné výsledky: 29 pódiových míst na FIS světovém poháru, 12 vítězství, 3 medaile z FIS světového poháru, z toho 2 zlaté, 2 křišťálové glóby z FIS sjezdu a 3 křišťálové glóby z FIS Super G.

Nyní je v této sezóně osud ve Svindalových rukách, zda díky závodu světového poháru v Lenzerheide zakončí sezónu titulem FIS světového poháru v celkovém bodování. Přejeme mu mnoho štěstí!