Adrien Theaux se přidal do týmu HEAD World Cup rebelů
June 11th, 2014

HEAD s potěšením oznamuje, že jeden z předních francouzských lyžařů Světového poháru se přidal pro nadcházející sezónu do HEAD týmu rebelů: Adrien Theaux (29 – Val Thorens) poznal hodnotu a přínos přední lyžařské značky několika posledních sezón.

Theaux vyhrál závod Světového poháru ve sjezdu a na stupních vítězů se objevil osmkrát v rychlostních disciplínách a nyní si pro nadcházející sezónu přeje vyhrát více závodů Světového poháru.

Výkonný ředitel firmy HEAD Johan Eliasch smlouvu s Adrienem komentoval takto: „Rozhodnutí Adriena přidat se do našeho týmu HEAD rebelů je dalším důkazem toho, že naše produkty jsou ve Světovém poháru daleko před ostatními. Těším se na to, až uvidím Adriena závodit s ostatními talentovanými a úspěšnými rychlostními lyžaři, kteří budou bojovat o další vítězství.“

Adrien Theaux své rozhodnutí připojit se k firmě HEAD, značce číslo jedna v rychlostních závodech za poslední čtyři roky, komentoval takto: „Jsou to již čtyři roky, kdy jsem ve Světovém poháru poprvé stanul na stupních vítězů a je mi potěšením, že se připojuji k velké HEAD rodině. Jsem potěšen, že se budu moci i nadále zlepšovat a bojovat s tímto skvělým týmem!“ Uvidíme se na HEAD lyžích Adriene.

Theaux se tak přidá do týmu, který nabízí jména jako Johan Clarey, Cyprien Richard a Mathieu Faivre z Francie a bude používat HEAD lyže a lyžařskou obuv.