«WYGRAJ NARTY» - LOTERIA QR 12/13
October 12th, 2012

Radykalna jak Simon Dumont: Loteria QR HEAD 2012/13.

Jeśli zeskanujesz kod QR swojej ulubionej narty HEAD, może się okazać, że nie musisz jej kupować. Kod bierze udział w loterii i natychmiast otrzymujesz wynik losowania. Główna nagroda: narta na którą patrzysz. Dodatkowe korzyści: wizualne dodatki i szczegółowe informacje o produkcie.

Zawodnicy Pucharu Świata muszą ciężko walczyć przez kilka minut zanim zwyciężą. Nawet freeskierzy czekają niespokojne sekundy na werdykt jury. Dzięki loterii „WYGRAJ NARTY” zwycięzca jest ogłaszany natychmiastowo.

Jak to działa.

Są tysiące loterii. Większość z nich zapominasz już biorąc w nich udział. HEAD podszedł do tego bardziej agresywnie. W prosty sposób. Szybciej.

Na każdy smartphone, niezależnie od producenta i system operacyjnego, mozna zainstalować aplikację sczytującą kody QR. Dzięki takiej aplikacji możesz skanować billboardy, reklamy, opakowania, a także teraz narty HEAD.

Włącz aplikację do kodów QR i skieruj aparat twojego telefonu w kierunku kodu QR na ulubionej narcie HEAD. Zostaniesz automatycznie przekierowany do specjalnej strony HEAD. Na niej możesz oglądnąć film, poznać szczegółowe informacje o produkcie oraz natychmiastowo wygrać nartę na którą patrzysz. Najlepsze w tym jest, że w momencie brania udziału w loterii, wiesz czy wygrałeś.

Ciekawość się opłaca. Różne linie nart HEAD mają różne kody z różnymi filmami i informacjami produktowymi. Różna linia nart daje też kolejną szansę na wygraną. Nie krępuj się, skanuj co tylko możesz.