«VYHRAJ TÚTO LYŽU» - Losovanie QR kódov 12/13
October 12th, 2012

Radikálne ako Simon Dumont: HEAD QR-tombola 2012/13.

Ak zoskenuješ QR-kód tvojich obľúbených HEAD lyží, možno si ich nebudeš musieť kúpiť. Kód z každej lyže je zaradený do losovania s okamžitou platnosťou. Hlavná cena: lyže, na ktoré sa práve pozeráš. Skvelý vedľajší učinok: Vizuálne vychytávky a detailné informácie o produktoch.

Svetoví jazdci musia tvrdo bojovať o každú sekundu, pokiaľ dosiahnu víťazstvo a rovnako aj freeskieri prežívajú úzkostlivo každú minútu pred hodnotením poroty. S HEAD losovaním " Vyhraj tieto lyže" sa dozvieš výsledok ihneď.

Existujú tisíce súťaží. Na väčšinu z nich zabudneš okamžite ako sa ich zúčastníš. HEAD však prichádza s agresivnejším prejavom. Priamejšie. Rýchlejšie.

Akýkoľvek smartphone, nezávisí na výrobcovi, či operačnom systém, dokáže stiahnuť jednu z množstva aplikácií «QR kódu». Použitím tejto aplikácie dokážete zoskenovať QR kódy na bilbordoch, reklamách, obaloch a teraz aj z HEAD lyží.

Aktivujte si čítačku QR-kódov a otočte foťák oproti kódu na lyži, ktorú ste si vybrali. Budete automaticky presmerovaní na špeciálnu HEAD stránku. Tu sa môžte zabaviť, dozvedieť informácie o produkte, alebo rovno vyhrať model, po ktorom ste pozerali. Najlepšie na tom je : V momente ako sa zúčastníš, vieš či si vyhral.

Zvedavosť sa vypláca: nielen že rôzne rady lyží majú rôzne kódy a rôzne informácie o produktoch, ale každá rada ponúka ďalšiu šancu vyhrať. Tak poď do toho a skenuj o môžeš!