AAAmbition Tech

NOVÁČEK NA OKRUHU

Zbrusu nová řada vázání TYROLIA AAAmbition Alpine Touring je perfektní volbou pro vechny nadšence alpského lyžování, proto žádný terén nezůstane nedotčený. Do této nové řady jsme zahrnuli veškeré vlastnosti našeho vysoce výkonnostního alpského vázání.

 • ŠPIČKA ALPINE TOURING

  Tato novinka v segmentu závodního vázání nabízí špičku TYROLIA Alpine Touring (AT), kterou lze snadno nastavit na normy alpské a závodní lyžařské obuvi.

 • 65mm široký klouzavý mechanismus AFS s gumovou podešví zajišťuje stále výsledné veličiny. Spolu s dvěma kotouči nabízí extra bezpečnost, navíc s rychlým a přesným vycentrováním lyžařské boty, co také lyžaři od značky TYROLIa očekávají. Výlsedkem vyváženého designu vázání řady TYROLIA AAAmbition je větší kontakční plocha, což nabízí větší stabilitu a bezpečí pro jakoukoliv lyžařskou situaci. Navíc je vyvážení efektivně umístěné pod špičkou lyžařské boty, aby byl zajištěn perfektní přenost síly a sklon 90 stupňů.

 • JEDEN-ZA-VŠECHNY SNADNO NASTAVITELNÁ TELESKOPICKÁ TRUBICE

  Navíc modely vázání řady AAAmbition nabízí unikátní lehkou teleskopickou trubici, díky které lze snadno nastavit délku lyžařské boty. Proto i pouhý jeden model vázání pokryje všechny velikosti lyžařské obuvi - od velikosti 260 až 350 mm.

  Současně s nasatvením teleskopické trubice je zachováno perfektní vycentrování vázání na lyži a také celkové vyvážení.

 • ALPINE TOURING - PATA A SYSTÉM PRO VÝSTUP

  Nově vyvinuté alpské vázání má systém na lezení umístěn co možná nejblíže patě Alpine Touring (AT). Díky tomu je zaručena snazší chůze a lepší vyváženost. Nízký profil o 38 mm zaručuje stabilitu a pohodlný postoj.

 • Vázání nabízí čtyři různé sklony při chůzi (choze při 0°, 5°, 10° nebo 15°), což umožňuje lepší přizpůsobení různým terénům, aniž by jste museli vázání vypínat.
  Nezáleží zda se jedná o rovný terén nebo prudký svah. Jednoduše pro změnu sklonu použijte hůlky, stejně tak pro zamčení zvolené pozice nebo sjezd.

 • Dodatečně nabízíme náhradní díly v šířkách 90 mm, 105 mm a 120 mm a to pro bezpečné stoupání a bezpečný postoj.

 • BRZDY & INDIVIDUALITA

  Vázání TYROLIA řady AAAmbition se díky různým šířkám dodává bez brzd. Proto máte možnost si dokonce zvolit perfektně padnoucí brzdy (85 mm/95 mm/105 mm/125 mm) nebo jednoduše stoupat nebo sjíždět bez brzd s použitím pásů.

 • FREEFLEX

  Osvědčený systém TYROLIA Freeflex, který spolupracuje s AT špičkou, teleskopickou trubicí a AT patou, přirozeně nabízí dynamiku, skvělý výkon při sjezdu a proto i větší lyžařské zážitky.

 • DEMO & RENTAL

  Chceme nabídnout i ambiciózním sportovcům, aby rozšířili své horizonty, proto vázání TYROLIA řady AAAmbition je kompatibilní pro demo a rental.

 • V kombinace s náhradní demo sadou, může být vázání TYROLIA testováno a předváděno daleko širšímu počtu lyžařských nadšenců.

  Jsou nezbytná pouze dvě snadná nastavení (jedno na teleskopické trubici a druhé na demo sadě), kterými snadno a bez větší námahy nastavíte různé délky lyžařské obuvi.

Shrňme to: nové vázání TYROLIA řady AAAmbition Alpine Touring je přesně tím, po čem všichni lyžařští fanatici toužili.

Na jednu stranu nabízí svobodu a individuální přizpůsobení a na druhou stranu se jedná o špičkové výkonnostní vázání, což se od značky TYROLIA ostatně očekává. Solidní, lehká konstrukce a maximální finkčnost umožňují neomezené lyžařské expedice pro všechny ambiciózní alpinisty, stejně tak i pro ty, kteří se s touto disciplínou teprve seznamují.

Překonali jsme hranice - Jednoduše: DOSÁHNĚTE NA VŠECHNA ÚZEMÍ!