AAAttack Tech

OHROMUJÍCÍ AKCE PARK & PIPE

Freeski lyžaři preferují vybavení, které poskytuje kontrolu, výkon a funkčnost. Nejen pro upravené sjezdovky, ale také pro nedotčené prašany, lyžařské parky a rampy.

Nové vázání TYROLIA new AAAttack v sobě snoubí funkčnost a moderní design. Jedná se o perfektní nástroj pro všestranné lyžaře, kteří chtěji akci!

 • MODERNÍ ARCHITEKTURA

  Speciální špička Freeride (FR) Pro s horizontálními pružinami odráží architekturu nové řady TYROLIA AAA-Series. Navíc má velice bezpečné 77 mm zařízení proti tření (AFDl), které lze nastavit na všechny typy alpské lyžařské obuvi (typy A).

  Technologie vázání řady AAA zajišťují vysokou kvalitu a perfektní užitkovost. Spolu s čistým designem a kompaktními rozměry, modely AAAttack jsou ideální pro lyže o šířce 80 mm a širší.

 • PERFEKTNÍ INDIVIDUALITA

  Model AAAttack 16 nabízí patu TYROLIA Race Pro, s redukovanou výškou na pouhých 17 mm pro lepší freeski dobrodružství.

  Model AAAttack 13 nabízí solidní konstrukci, redukovanou hmotnost a nový design paty, což posouvá tento model do nové úrovně.

  Některé modely jsou dodávány bez brzd. To dává lyžařům možnost nastavit si svoje vybavení dle individuálních požadavků. Brzdy jsou dostupné v různých šířkách: 88 mm, 97 mm, 115 mm, 130 mm a 150 mm.


  DEMO & RENTAL

  Vázání AAAttack 13LT je demo a rentálovou verzí s osvědčenou patou TYROLIA Sympro. Nabízí možnost snadného nastavení tak, aby si každý lyžař mohl nastavit rozpětí dle požadované délky lyžařské obuvi. Vázání nabízíme ve dvou délkách: Krátké (S) (délka lyžařské obuvi v rozpětí 260 mm – 320 mm) a Dlouhé (L) (délka lyžařské obuvi v rozpětí 300 mm – 360 mm). Obě verze jsou dodávány s vázáním a přednastavené.

Zaútočte na svahy s novým freeski vázáním TYROLIA! Zrušte hranice - jednoduše DOSTAŇTE SE DO VŠECH OBLASTÍ!