SuperLiteRail Tech

Vylepší vaši zkušenost na sněhu!
Když se podíváme na jakékoliv lyžařské středisko, zjistíme, že tam jezdí jak lyžaři experti, tak i začátečníci. Nicméně, největší počet lyžařů je někde uprostřed.
Tito sportovci jezdí na lyže za zábavou, opalovat se a užít si lyžování.
A i když nepatříte mezi lyžaře experty, můžete si nyní vylepšit své dovednosti.
Tito lyžaři si budou chtít optimalizovat jejich postoj na lyžích tak, aby získali maximální kontrolu při každém oblouku a lyžování si ještě více užili.

Abychom splnili všechna tato očekávání a požadavky, představujeme nově designovaný SuperLiteRail Systém – SLR!

SLR (SuperLiteRail) systém je nabízen v jedné velikosti a pokrýva celé rozpětí velikostí 255 - 338, proto je perfektní pro maloobchodní prodejny, půjčovny i předváděcí akce. Systém má novou konstrukci z vysoce hodnotných materiálů. Nové složení poskytuje vylepšený přenos hmotnosti, lehčí design (15% lehčí, než TYROLIA PowerRail Systém) s garancí životnosti. Materiál vyztužený skleněnými vlákny umožňuje štíhlejší tvar a strukturu. A i přes vše, co jste o tomto systému řekli, může se někdo ptát, jaký vlim má toto všechno na lyžování?
Tento nový produkt umožňuje nový přenos hmotnosti, což přenáší hmotnost blíže hraně lyže. To zvyšuje tlak na hranu a proto je lyže mrštnější a carving snazší.
Navíc lyžařům poskytuje podporu v tom, že snáze "drží" ve správné pozici. Úhel 5 mm a široké upevnění rozhodně nabízí lyžování s menší námahou po delší dobu a perfektní kontrolu bez limitů.
To znamená, že lyžař lépe zaujme nejen při lyžování, ale i po něm...

SLR Deska

Deska TYROLIA SuperLiteRail má větší kontakt s lyží - je o 30% širší, než model TYROLIA LiteRail. V kombinaci s integrovanou funkcí FreeFlex, deska SLR nabízí lepší přesun síly bez efektu na přirozený ohyb lyže. Deska SuperLiteRail garantuje během lyžování konstantní přesun síly, což vede k dokonalé kontrole, bez rozdílu zkušenosti lyžaře. Dalšími benefity jsou velká efektivita a mrštné lyžování.