AAAttack Tech

AAATTACK – ZDUMIEWAJĄCE MOŻLIWOŚCI PARK & PIPE

Freeskierzy preferują sprzęt, który zapewnia kontrolę, użyteczność i wysokie osiągi. Nie tylko na pustych stokach, w dziewiczym puchu, ale również w morderczych przejazdach w snowparku.

Nowe wiązanie TYROLIA AAAttack łączy funkcjonalność i nowoczesny design tak aby sprostać tym wymaganiom. Perfekcyjne narzędzie dla wszechstronnych narciarzy, którzy są gotowi do ATTACKu!

 • NOWOCZESNA KONSTRUKCJA

  Specjalny przód Freeride (FR) Pro z poziomo ułożoną sprężyną odzwierciedla nowoczesna konstrukcję nowej serii AAA TYROLIA. Dodatkowo wiązanie wyposażono w wyjątkowo szeroką (77 mm) płytkę AFD Metal z regulacją wysokości, dzięki czemu wiązanie można idealnie dopasować do większości butów narciarskich.

  Technologie w serii wiązań AAAttack zapewniają wysoką jakość i użyteczność. W związku z przejrzystym designem i kompaktowym kształtem model AAAttack może być montowany na nartach o szerokości 80 mm i większej.

 • PERFEKCYJNA INDYWIDUALNOŚĆ

  Wiązanie AAAttack 16 posiada tył TYROLIA Race Pro z obniżoną wysokością (tylko 17 mm) co gwarantuje najwyższe freestylowe osiągi.

  Model AAAttack 13 wyznacza nowy poziom - ma mocną konstrukcję, zredukowaną wagę i nowy kształt tylnej części.

  Większość wiązań AAAttack nie posiada w zestawie ski-stoppera. Daje to narciarzowi możliwość dobrania idealnego zestawu do narty. Ski-stoppery są dostępna oddzielnie w różnych szerokościach: 88mm, 97mm, 115mm, 130mm i 150mm.  DODATKOWE ZASTOSOWANIE: RENTAL I DEMO

  Model AAAttack 13LT to wersja, która ma zastosowanie w wypożyczalniach lub jako wiązanie testowe. Wyposażona w tylną szynę TYROLIA Sympro, która umozliwia dopasowanie do większości rozmiarów butów narciarskich. Dostępne są dwie długości: Short (S) (długość skorupy od 260mm do 320mm) oraz long (L) (długość skorupy od 320mm do 360mm). Obie szyny są dostępne razem z wiązaniem, dłuższa jest oryginalnie zamontowana.

AAAttakuj z nowym freeskiingowym wiazaniem TYROLIA. Przekrocz granice – po prostu: ACCESS ALL AREAS!