Aircoat

 • Super Lekkość + Super Wytrzymałość = Super Zwrotność

  Podczas, gdy wszyscy starają się zmniejszyć masę rdzenia nart, my zdecydowaliśmy się wpuścić powietrze do włókien szklanych. W technologii AIRCOAT zastąpiliśmy tradycyjne włókna szklane o pełnym przekroju włóknami w kształcie rurek.

 • Super Lekkość

  40% lżejsze – Tradycyjne włókna szklane są zbite, podczas gdy włókna w technologii AIRCOAT są puste w środku. Powoduje to redukcje masy włókien w narcie aż do 40%. Biorąc po uwagę fakt, iż włókna szklane wypełniają spora część narty, te 40% robi różnicę.

 • Super Wytrzymałość

  TA SAMA WYTRZYMAŁOŚĆ – Puste włókna szklane charakteryzują sie zarówno większą siłą sprężystości i wytrzymałości niż tradycyjne włókna. Ten fakt sprawia, iż puste włókna są co najmniej tak wytrzymałe jak tradycyjne.

 • Super Zwrotność

  JESZCZE WIĘCEJ ZWROTNOŚCI – Zmniejszenie masy, przy równoczesnym zwiększeniu wytrzymałości dzięki zastosowaniu Hollow Glass Fibres przyczyniło się do większej sprężystości i zwrotności narty. Włókna Hollow Glass są szybsze i bardziej podatne na absorbowanie, jak i oddawanie energii nagromadzonej w krawędziach narty.