Novinky

 • VĚTŠÍ SÍLA, LEPŠÍ KONTROLA

  May 1st, 2015

  Nezáleží na tom, zda je váš výkon ve squashi založený na síle nebo kontrole, HEAD nabízí perfektní rakety pro každý herní styl.

  Více…
 • HEAD HRÁČKA LAURA MASSARO JE NOVOU SVĚTOVOU ŠAMPIONKOU

  March 23rd, 2014

  HEAD rebelka [B]Laura Massaro[/B] se v sobotu zapsala do historie díky zisku svého prvního titulu z ženského squashového světového šampionátu – stala se první Angličankou za posledních 15 let, které se to podařilo.

  Více…
 • Massaro a Darwish vyhráli světový titul v Kuala Lumpur

  April 2nd, 2013

  HEAD Rebelka Laura Massaro vyhrála svůj jedenáctý WSA titul a její druhý světový.

  Více…
 • Laura Messaro vyhrála na turnaji Carol Weymuller Open

  October 3rd, 2012

  Dnešní finále bylo mezi obhájkyní titulu a světovou dvojkou Raneem El Weiley a světovou trojkou Laurou Massaro z Anglie.

  Více…
 • Corren v Christchurch získal svůj 43 titul

  October 3rd, 2012

  Výkonný jihoaustralan Mike Corren získal po tvrdé bitvě další titul na turnaji Doubledot Media Christchurch Boys Schoul Open na Novém Zélandu.

  Více…
 • Laura Massaro získala na British Open titul

  February 29th, 2012

  Laura Massaro se stala první hráčkou za posledních osm let, která na British Open obhájila titul, ve finále porazila Alison Waters 11-2, 11-9, 8-11 a 11-4.

  Více…
 • HEAD představuje novou řadu squashových raket YouTek™

  January 10th, 2012

  HEAD s hrdostí představuje novou řadu squashových raket pro rok 2012. Řada YouTek™ Innegra™ nabízí ty nejlepší vlastnosti již známe koncepce YouTek a navíc inovaci v podobě vysoce kvalitního materiálu d3o™ s novým vláknem HEAD Innegra™.

  Více…
 • Laura Massaro byla vyhlášena hráčkou roku

  November 14th, 2011

  Laura Massaro, squashová hráčka, která hraje s raketou HEAD, byla na světovém vyhlášení squashových hráčů v Rotterdamu zvolena hráčkou roku. Britské eso si nemohlo přát větší poctu. „Toto ocenění je něco na co jsem opravdu pyšná,“ řekla 27. letá vítězka US Open ve Filadelfii, která hrála s raketou Xenon 135 CT.

  Více…
 • Olivier Pett pokračuje ve své zabijácké jízdě i na Santiago Open

  October 25th, 2011

  Angličan Olivier Pett pokračuje ve své zabijácké jízdě i na Santiago Open ve Španělsku, kde pokazil náladu druhému nasazenému Stephanu Coppingerovi a dostal se do semifinále PSA World Tour International.

  Více…
 • Laura Massaro triumfovala na US Open

  October 11th, 2011

  Britská šampiónka pro rok 2011 a HEAD hráčka Laura Massaro dosáhla další mety, kdy tato 27. letá hráčka, hrající s raketou YouTek 135, vyhrála ve Filadelfii turnaj US Open.

  Více…


Close