HEAD představuje novou řadu squashových raket YouTek™

January 10th, 2012

HEAD s hrdostí představuje novou řadu squashových raket pro rok 2012. Řada YouTek™ Innegra™ nabízí ty nejlepší vlastnosti již známe koncepce YouTek a navíc inovaci v podobě vysoce kvalitního materiálu d3o™ s novým vláknem HEAD Innegra™.

Cílem konceptu squashových raket HEAD YouTek™ je nabídnout hráčům perfektní raketu, která bude odpovídat jejich individuálním potřebám. Řada YouTek nabízí tyto modely: YouTek™ Xenon2 135, YouTek™ Anion2 135 a YouTek™ Cerium2 150; tyto modely doplňuji již známé produkty řady YouTek™ Cyano2 115, YouTek™ Neon2 130 a YouTek™ Argon2 150, které přechází i do roku 2012.

Přestože squashový hráči požadují u rakety sílu nebo kontrolu (nebo jejich správný poměr), řada YouTek™ nabízí, jak u raket s těžší, tak i u raket s lehčí hlavou, tu správnou zbraň pro jakýkoliv styl hry.

HEAD rebelové Karim Darwish a Laura Massaro budou pro sezónu 2012 hrát s vylepšenou verzí modelu YouTek™ Xenon2 135. Egypťan Darwish, světový hráč č. 3, se na začátku sezóny potýkal se zraněním, ale na konci sezóny svým skvělým výkonem vše dohnal: „Je to skvělý pocit být na vrcholu a navíc nový model Xenon mi pomůže vylepšit si hru.“ Massaro, která na cenách World Squash v Holandsku získala ocenění Hráčka roku, řekla: „Jsem se svými výsledky této sezóny velmi spokojená. HEAD posunul výkon mnou zvolené zbraně o třídu výš a i proto se na nastávající sezónu opravdu těším.“

Herní vlastnosti raket HEAD se nedají s žádnou jinou značkou srovnávat a to i díky průlomovým inovacím. Innegra™ patří k nelehčím vláknům na světě. V kombinaci s karbonovými vlákny se Innegra stává velmi odolnou hybrid-kompozitní strukturou rámu. Materiál, který se také používá ve Formuli 1 nabízí vylepšenou stabilitu a větší absorpci nárazů.

d3o™ je „chytrý materiál“. Molekuly zůstávají měkké během lehkých úderů a při silných úderech se semknou. d3o™ vycítí potřeby hráče a adaptuje se mu, takže nabízí maximální možnou sílu a kontrolu během každého úderu.

http://www.head.com/squash/products/racquets/youtektm-innegra-series/?region=cz

http://www.head.com/squash/products/racquets/?region=eu


Close