HEAD HRÁČKA LAURA MASSARO JE NOVOU SVĚTOVOU ŠAMPIONKOU

March 23rd, 2014

HEAD rebelka Laura Massaro se v sobotu zapsala do historie díky zisku svého prvního titulu z ženského squashového světového šampionátu – stala se první Angličankou za posledních 15 let, které se to podařilo. Díky této tvrdě vybojované pětisetové výhře nad Egypťankou Nour El Sherbini v Penangu, Malaysii, se Massaro stala jednou ze sedmi hráček Británie, která světový pohár získala.

„V podstatě nemůžu věřit, že jsem se stala světovou šampionkou,“ řekla nadšená Massaro po vítězství. „Ještě to na mně úplně nedolehlo, ale cítím se úžasně. Samotný zápas byl jedním z nejtěžších, který jsem kdy hrála. Nikdy se mi ani nezdálo, že jednou nastane okamžik, kdy budu moct říci, že jsem britskou i světovou šampiónkou, ale teď se to stalo.“

Hráčka roku pro rok 2013 a současná světová dvojka na žebříčku WSA, doporučuje novou raketu HEAD Xenon 135, která nabízí technologii Graphene, extrémně lehký materiál, který je 200 krát silnější, než ocel. Tento materiál je integrován do rukojeti rakety a tím je zaručen optimální přenos hmotnosti do potřebných míst. Výsledkem je snazší švih a zároveň větší kontrola a razance pro hráče.


Close