Rebelové s raketami HEAD, excelovali na hrách Commonwealthu v Indii, jak ve squashi tak badmintonu

October 19th, 2010

Rebelové s raketami HEAD dokázali na hrách Commonwealth v Indii zvítězit jak ve squashi tak v badmintonu, v čele se zlatou medailí, kterou získal Briton Adrian Grant v mužských deblech. Grant hrál s Nickem Matthewem a vyhráli zápas nad Australany Stewartem Boswellem a Davidem Palmerem, který se odehrál v hale Siri Fort Sport v New Delhi 11-9, 6-11, 11-5. Cesta k vítězství trvala více jak dvě hodiny.

Joelle King z Nového Zélandu získala pár medailí ve stejné kategorii po boku Jaclyn Haekes, kdy porazily HEAD hráčky Lauru Messaro (stříbrná medaile) a Jenny Duncalf z Anglie 11-10, 11-9 a to v čase jedné hodiny.

Tým King-Haekes byl nasazen poté, co se jiný hráč zranil, ale tento výběr přinesl pro HEAD zlato. King měla pouze několik minut se sehrát s 22. letým Britem Martinem Knightem a došli si pro stříbrnou medaili v mixech, kdy prohráli 8-11 11-7 11-5 s australským párem Kasey Brown a Cameron Pilley.

King byla velmi potěšena, že získala pro svoji zemi medaili. "Nový Zéland mi začíná věřit a stojí za mnou a ostatními hráči o trochu více. Squash nebyl doposud tak populární, ale doufám, že po úspěchu na těchto hrách, jsem přispěla k tomu, aby se tato situace zlepšila. Vždy jsem měla cíle a vím, kam až chci jít - k medailím - konečně mi to dodává sebevědomí jít dále. Jsem šťastná, že jsem získala zlato i stříbro, doufám, že jich v budoucnu bude více."

V bitvě o bronz v ženských deblech, porazil pár Kasey Brown z Rakouska a HEAD hráčka z Austrálie Donna Urquhart pár z Austrálie Amelii Pittock a Lisu Camilleri, 11-4, 10-11, 11-5. Urquhart a David Palmer prohráli v bitvě o bronz s párem Ong Beng Hee a Nicol David.

Na badmintonovém kurtu 32. letý Brit Anthony Clark, získal pro HEAD stříbrnou medaili v deblech a bronzovou v týmech. Clark a Nathan Robertson prohráli finále mužů s týmem z Malajsie Kien Keat Koo a Boon Heong Tan 21-19, 21-14. "Vedli jsme si dobře, ale pak jsme ztrátili pár míčů a to nám sebralo šanci," řekl HEAD hráč.


Close