HEAD představuje novou řadu 2011 YouTek Innegra

January 11th, 2011

Společnost HEAD s hrdostí představuje novou řadu squashových raket pro rok 2011. Řada YouTek™ Innegra™ nabízí ty nejlepší vlastnosti z již úspěšného projektu YouTek™ a navíc je obohacena o inovace o vysoce výkonné materiály jako d3o™ a novou technologií vláken HEAD Innegra™.

Nová unikátní vlákna Innegra™ vyzdvihují vývoj raket na vyšší úroveň a jsou více konkurence schopná, jejich výkon je zaměřen na optimalizaci potřeb moderního squashového hráče. Extrémně pevná a lehká, Innegra™ se pyšní titulem nejlehčím existujícím vláknem. Jejich extrémní pevnost společně s vylepšenou karbon-kompozitní technologií přináší novou hybrid-kompozitní strukturu, která je zabudovaná do rámu rakety pro lepší absorpci nárazů a zvětšenou stabilitu. Vibrace z dopadu míče jsou redukovány o více jak 17%, navíc s nevídanou kontrolou a precizností.

Na vrcholu toho vše: společností HEAD vyvinutá, nová hybrid-kompozitní struktura s vysoce odolnými vlákny Innegra™, prodlužují výkon rakety bez toho, aby ztratila své jakékoli vlastnosti.

Cílem konceptu HEAD YouTek™ je poskytnout hráčům perfektní raketu pro jejich individuální hru. Nová řada YouTek™ Innegra nabízí tyto modely: YouTek™ Cyano2 115, YouTek™ Neon2 130 a YouTek™ Argon2 115; doplňují již existující modely Xenon 135, Anion 135 a Cerium 150, které budou dále nabízeny i pro rok 2011. Vzhledem k tomu, že squashový hráči chtějí u raket sílu nebo kontrolu (nebo ideální poměr obou), jak pro lehčí tak i pro těžší hlavy, řada YouTek™ nabízí tu správnou zbraň pro jakýkoli styl hry.

HEAD pro rok 2011 také vyvinul Anti Shock Foam (pěnový protinárazový materiál), který je umístěn v rukojeti rakety. Toto vylepšení nabízí okamžité rozpoznání přínosu. Vibrace při dopadu míčku jsou redukovány v nanovteřině. Tím je zaručena perfektní absorpce nárazů společně s lepším úchopem a komfortem. Toto vylepšení gripu Ultra Soft Tour, zvyšuje u squashových raket HEAD cit.

Níže se můžete o raketách řady YouTek™ Innegra dozvědět více:

- YouTek™ Cyano2 115: raketa Cyano2 115 Teardrop posune vaší hru do vyšší úrovně. Je to perfektní squashová raketa pro ambiciózní hráče a nabízí perfektní sílu při každém úderu. Nabízí již osvědčenou d3o technologii, která se skvělé přizpůsobí vaší hře, CT2™ pro ještě větší sílu a novou technologii Innegra™, která redukuje vibrace při dopadu míče o více jako 17% pro vynikající preciznost a kontrolu.

- YouTek™ Neon2 130: nová raketa Neon2 130 nabízí výjimečnou sílu a skvělou manévrovatelnost a komfort. Je to excelentní raketa pro hráče, kteří hledají extra sílu s tvarem rakety Quadro.

- YouTek™ Argon2 155: raketa Argon2 155 je volba zbraně Daryl Selby. Nabízí perfektní odezvu kontroly, preciznosti a manévrovatelnosti.


Close