d3o™

Technologies get individual.

 • ODMĚŇTE SVOJI SPONTÁNNOST s d3o™.
  HEAD provádí vrstvení pomocí chytrých materiálů.
  d3o™ patří do kategorie „chytrých materiálů“a představuje materiál budoucnosti s abnormálními charakteristikami chování. Konkrétně patří d3o™ do podkategorie „dilatantních pěn“, které při dynamickém zatížení nebo při nárazu dramaticky mění své chování. d3o™ je integrována do vrstev
  materiálu a umístěna v oblasti rukojeti rakety a nabízí squashovým hráčům nové možnosti.

  Technologie d3o™ je schopna vycítit potřeby hráčů během různých úderů (dokáže se Vám přizpůsobit). Při nárazech ve vysokých rychlostech (agresivní údery) se chytré molekuly během nanosekund vzájemně uzamknou a dramaticky vzroste tuhost celého rámu rakety, čímž je dosaženo maximální síly. Při nárazech v nízkých rychlostech (liftování nebo kraťasy) molekuly d3o™ náraz absorbují, čímž je dosaženo měkčího kontaktu pro lepší pocit.

  Co to znamená pro squashového hráče?
  Silové údery jsou tvrdší a kraťasy jsou přesnější a jsou odměnou za Vaši spontánnost a povzbuzením pro Vaše odvážná rozhodnutí.

 • NOVÝ REVOLUČNÍ DESIGN Krčku RAKETY
  Průchodky HEAD s polymerem snižujícím tření z materiálu Teflon®.
  Tření je síla, která brzdí pohyb struny výpletu, dostane-li se do kontaktus průchodkou. Nové průchodky HEAD s polymerem snižujícím tření z materiálu Teflon®, který v základním materiálu vytváří samomazný účinek, umožňují
  strunám výpletu klouzat skrz průchodky téměř s nulovým třením, čímž výrazně snižují ztráty energie a významně zvyšují sílu. Průchodky HEAD s polymerem snižujícím tření z materiálu Teflon®. Polymer snižující tření z materiálu Teflon® vytváří kontaktní povrch s nízkým třením, což umožňuje strunám výpletu klouzat skrz průchodky téměř s nulovým třením. Tím, že se pohybují bez odporu, si struny zachovávají svoji energii při nárazu míče a v důsledku toho nedochází ke ztrátě energie a síly. Během vyplétání umožňuje polymer snižující tření z materiálu Teflon® v systému průchodek rovnoměrné a stálé napětí. Systém průchodek HEAD eliminuje tření mezi průchodkou a strunou výpletu, což přináší správné napětí a větší sweetspot!

 • Běžné průchodky.
  Mezi průchodkou a strunou výpletu dochází ke tření, čímž vzniká při dopadu míče určitý odpor a v důsledku toho dochází ke ztrátě energie a síly.

  Technologie CorrugatedTM firmy HEAD je nový
  revoluční design krčku rakety, který optimalizuje sílu,
  kroucení, ohyb a ovladatelnost při každém úderu.

  Jak to funguje?
  Krček rakety je opatřen vlnitými kolejničkami, které vytvářejí až o 12 % větší tuhost než rakety s tradičním designem.


Close