Graphene

Poprawiamy balans mocy

GRAPHENE POZWOLI CI ZAGRAĆ LEPIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Nowa, flagowa technologia HEAD wykorzystuje najmocniejszy, a jednocześnie najlżejszy materiał na świecie: GRAPHENE.

W 2004 roku wynaleziono Graphene- materiał zbudowany z pojedynczych dwuwymiarowych atomów węgla. Materiał ten jest 200 razy bardziej odporny na zginanie od stali. Dzięki jego zastosowaniu HEAD stworzył rakietę o całkowicie unikalnych właściwościach. Zastosowanie technologii Graphene pozwoliło po raz pierwszy zbudować rakietę o optymalnym rozłożeniu masy. Wykorzystanie tego ultranowoczesnego materiału w trzonie rakiety pozwoliło na redukcję wagi środkowej części rakiety. Masa została przesunięta z serca rakiety w miejsca gdzie jej zwiększenie przynosi pozytywne efekty – do rączki i czubka rakiety. Taka wyjątkowa konstrukcja zapewnia nieosiągalną do tej pory manewrowalność, a jednocześnie większą wagę zamachu. Innymi słowy – rakieta z Graphenem pozwala na bardzo łatwy zamach jednocześnie dając więcej mocy. Z pewnością zobaczysz strach na twarzy swoich przeciwników…

YouTek™ łączy najlepsze technologie by zaspokoić Twoje indywidualne potrzeby. Obojętne czy Twoja gra jest dynamiczna i agresywna czy stateczna i miękka, YouTek™ wzmocni Twoje umiejętności i wydobędzie z Ciebie co najlepsze.


GRAPHENE został wykorzystany do budowy serca rakiety, czyniąc je bardziej stabilnym i jednocześnie umożliwiając optymalne rozłożenie masy.

  • Właściwości:
    - Graphene jest najmocniejszym i najlżejszym materiałem na świecie.
    - w konstrukcji rakiet HEAD umożliwił redystrybucję masy z serca rakiety w kierunku rączki i główki.
    - dzięki tej zmianie w rozłożeniu masy, gracz wkładając w uderzenie tyle samo siły co do tej pory generuje większą energię kinetyczną. Mniej wysiłku a jednocześnie więcej mocy!

  • Graphene po raz pierwszy pozwolił na optymalne rozłożenie masy rakiety.

  • Masa została przesunięta bardziej w stronę rączki i czubka rakiety, znacznie poprawiając jej manewrowalność przy jednoczesnym zwiększeniu wagi zamachu .


Close