MicroGel™ Power Technology

Rýchlejšie spracovateľný a viac agresívny - squash sa zmenil. Nové techniky sa rozvinuli: rozšírené využívanie točivosti, agresívnejší swing štýl a väčšia prispôsobivosť pri práci nohami. Tieto techniky moderného squashu môžu dosiahnuť veľké zisky vo výkone, ale takisto majú veľké očakávania na výstroj. Dnešní agresívni hráči chcú výrobky ako výzvu a presne toto - táto inovatívna tehnológia Microgel prináša.

Nové techniky sa rozvinuli: rozšírené využívanie točivosti, agresívnejší swing štýl a väčšia prispôsobivosť pri práci nohami. Tieto techniky moderného squashu môžu dosiahnuť veľké zisky vo výkone, ale takisto majú veľké očakávania na výstroj. Dnešní agresívni hráči chcú výrobky ako výzvu a presne toto - táto inovatívna tehnológia Microgel prináša.

  • Skalopevný pocit a dotyk: s najnižšou hustotou akéhokoľvek materiálu, HEAD MICROGEL je revolučným materiálom na silikónovej báze. HEAD skombinoval Microgel s pevným a silným karbónom, zloženými vláknami pre vytvorenie rakety s neskutočnými vlastnosťami. Pri údere loptičky, jednotne rozložený úder sa hromadí v okolí celého rámu, aby dosiahol skalopevný pocit a dotyk taký, ako nikdy predtým nebol pri hre dosiahnutý.


    Čo sa deje počas úderu loptičky?
    MICROGEL deformuje stláča, absorbuje a rozptyľuje úder po celom okraji rámu, potom ho rýchlo vracia do pôvodného tvaru.


Close