Polska gwiazda pływania - Konrad Czerniak dołączył do HEAD'a!

February 29th, 2012

Konrad Czerniak, dwukrotny złoty medalista na tegorocznych Mistrzostwach Europy w Szczecinie na dystansie 50m stylem dowolnym oraz na 100m stylem motylkowym , zdobywca srebrnego medalu na ostatnich Mistrzostwach Świata w Szanghaju wreszcie dołączył do pływackiej drużyny HEAD’a!
Po wielotygodniowych testach produktów Konrad zdecydował się na wybranie okularków Ultimate LSR oraz spodenek HEAD LIQUIDfire specjalnie uszytych dla Konrada, które będą mu towarzyszyć podczas startów w Mistrzostwach Polski w maju tego roku.
Konrad Czerniak:” Cieszę się oraz jestem zaszczycony dołączeniem do marki , z tak wybitnymi zawodnikami jak tenisista nr 1 na świecie Novak Djokovic, oraz narciarz Bode Miller”. To była trudna decyzja dlatego że chciałem mieć pewność że użyte materiały w produktach pozwalają mi pływać szybciej. Silikonowe okularki marki HEAD są bardzo wygodne , ale też wysokiej jakości spodenki są doskonale dopasowane i jestem pewien że będę pływał szybciej. Mój nowy kolega z drużyny Markus Rogan, z którym rozmawiałem powiedział że kilkukrotnie osiągał najlepszy czas przez pierwsze 3 miesiące używając produktów marki HEAD.
Johan Eliasch, prezes oraz CEO HEAD’a:
„ Pływanie doskonale pasuje do naszego portfolio, pozwala nam na połączenie naszej dużej wiedzy w sportach wodnych, naszej nurkowej córki MARES z mocą i rozmachem HEAD’a jako najwyższej klasy konkurencyjnej marki. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy powitać Konrada Czerniaka w naszej drużynie wybitnych atletów”.


Close