HEAD nabízí pro tenisové fanoušky „zlatou“ možnost

May 17th, 2011

VIP lístky na víkend na turnaj Barclays 2011 ATP World Tour Finals v Londýně, pobyt v oficiálním hotelu, atmosféru O2 arény – zní to jako sen, který sní každý tenisový fanda. Nyní se sen může stát skutečností, neboť firma HEAD nabízí svým fanouškům životní šanci. Je to tak snadné – zúčastněte se akce tenisových míčů HEAD, která bude trvat od 15.5 – 31. 7. 2011.

Aby jste mohli vyhrát, je třeba zadat kód z tuby tenisových míčů HEAD ATP na web head.com/tennis. Další možností je jednoduše se zaregistrovat na head.com/tennis nebo zaslat nákres vašeho oblíbeného míče.

Šťastný vítěz se dočká pohádkové ceny: velkolepý víkend pro dvě osoby na turnaj Barclays ATP World Tour Finals v Londýně, včetně VIP sedadel, zpáteční letenky, ubytování v hotelu pro hráče na tři noci a možnost zahrát si pár míčů v O2 aréně.

Navíc všichni zúčastnění budou mít šanci vyhrát jednu z více jak 1000 atraktivních cen značky HEAD jako tenisové rakety, bagy, obuv, výplety, gripy nebo sady tenisových míčů HEAD ATP.

Míč HEAD ATP nyní nabízí více spinu, více kontroly a delší životnost, proto je mu i nadále dána důvěra pro turnaje ATP World Tour a Barclays ATP World Tour Finals. Díky konsistentní kvalitě a prodloužené životnosti, je míč pozitivně přijímán hráči po celém světě. „Je to nejlepší tenisový míč,“ potvrzuje světová dvojka Novak Djokovič, „opravdu se mi s nim hraje dobře, protože moje hra má hodně spinů a rád hraji s citem a možností kontroly. Tento míč mi toto vše nabízí!“

Kódy budou na všech tubách tenisových míčů HEAD ATP dodávaných od 15.5.. Pro výhru zajděte na http://www.head.com/tennis !

http://www.head.com/goldenheadball


Close