Souhra Síly a Komfortu

August 9th, 2011

Tenisový hráči z celého světa nyní můžou těžit z nového inovativního výpletu HEAD, který v sobě snoubí sílu a kontrolu a proto vám představujeme nový tenisový výplet PWR Fusion.

Tenisový výplet HEAD PWR Fusion je kombinací mono a multifilové vrstvy. Jádro výpletu je tvořeno ze 4 monofilových polyamidů a svrchní část je osmivrstvá s voskovým pláštěm. Toto unikátní spojení nabízí lepší sílu s mimořádnou kontrolou a prodlouženou životností, proto poskytuje hmatatelné výhody pro klubové hráče až po profesionály.

- Jádro ze 4 monofilových polyamidů:

Unikátní jádro ze čtyř monofilových polyamidů má za úkol redukovat vibrace, což ve výsledku znamená lepší tlumení a komfort. Navíc výplet nabízí delší životnost a solidní zvuk při dopadu míče.

- Osmivrstvá svrchní část:

Inovace HEAD spočívá ve zlepšené hratelnosti na všech herních úrovních, poddajnější a měkčí pocit s minimální ztrátou pnutí struny a velikou elasticitou.

- Protiskluzová tekutá vnější vrstva:

Posledním prvkem výpletů řady HEAD PWR Fusion je unikátní vnější vrstva, pro snížené tření a větší spin.

Jednoduše: Souhra Síly a Komfortu!

Nový HEAD PWR Fusion je perfektní pro hráče na všech úrovních, kteří hledají sjednocení výhod polyesteru na sílu a komfort. Výplet bude nabízen ve dvou barevných provedeních (černá a modrá) o síle 16/1,3 mm a bude k dostání na podzim 2011.

http://www.head.com/tennis/products/strings/power-strings/?region=cz

http://www.head.com/tennis/products/strings/power-strings/?region=eu


Close