VÝKON SE SNOUBÍ SE STYLEM – Nová řada tenisových tašek HEAD Maria Sharapova, přichází do obchodů

August 16th, 2011

Bezpochyby zde není jiná hráčka, která by v tenise tak ztělesňovala symbiózu výkonu a stylu, jako Maria Sharapova. Nyní HEAD přichází s ikonickou řadou Sharapova Style, navrženou trojnásobnou světovou šampiónkou pro tenisové hráčky.

HEAD společně s Marií Sharapovou vyvinul řadu tašek, které uspokojí potřeby tenistek s ohledem na funkčnost a styl na kurtu. Nová řada tenisových tašek HEAD Maria Sharapova odráží tradiční technologické inovace a personalitu a design ruské tenisové hvězdy.

Řada obsahuje unikátní tenisovou tašku na rakety Court bag, kterou momentálně na svých cestách užívá i Marie a Combi bag. Obě mají přihrádky pro 6 až 8 raket, nastavitelný ramenný popruh, sáček na obuv a odnímatelnou praktickou toaletní tašku. Specielní prvky jako sáček na šperky, kovový plíšek se jménem Marie, střapec a modrý vnitřek s inspirativními hesly a zlatými výšivkami na všech HEAD logech jsou přímým spojením s osobností Marie.

Při vývoji raket, byl přínos Marie klíčovým: „Když přijde řeč na módu a styl jsem typickou ženou,“ říká Marie. „Móda je součástí mého života a vždy jsem chtěla vypadat dobře. A stejně tak, jako i mnoho dalších žen, jsem zaměřená na tašky.“ Marie zdůrazňuje, že spolupráce s firmou HEAD při tvorbě řady tenisových tašek byla skvělá souhra a že výsledkem jsou produkty odpovídající jejímu osobnímu stylu: „Tenis je sport, kde naštěstí nemusíte nosit velkou robustní uniformu a proto mohu nosit oblečení, na jehož navrhování jsem se podílela a vyjadřuje to i mé myšlenky a postoje. Když vstupujete na kurt, je to velmi soutěživé a sportovní. Abych lépe docílila spojení s mojí osobou, promítla jsem tento koncept i do použitých barev a materiálů.“

Spojení funkčnosti a stylu do vybavení pro Marii Sharapovou, jí pomáhá i na kurtu: „Když vstupuji na kurt je pro mě velice důležité cítit se dobře, vypadat dobře. Pokud se cítíte pohodlně v tom co máte na sobě a nesete, výkonu to také přidává.“

Abychom oslavili tuto novou kolekci tenisových tašek, HEAD představuje nový krátký film o přínosu Marie při tvorbě designu kolekce (http://www.youtube.com/headtennis). Navíc fanoušci Marie na Facebooku nyní mají možnost vyhrát unikátní tašku Marie Sharapové Court bag, navrženou Marií http://www.facebook.com/headtennis.

Nová kolekce tenisových tašek HEAD Maria Sharapova budou na obchodech k dostání na konci srpna, právě v době blížícího se US Open.

http://www.head.com/tennis/products/bags/?region=cz


Close