Míč HEAD ATP vybrán pro finále Davis Cupu

December 1st, 2011

Míč HEAD ATP opět dokázal svoji sílu, kdy byl vybrán pro zápas Davis Cupu. Tento míč si v letošním prestižním turnaji zvolilo 7 z 15 týmů a byl také vybrán pro finále Španělska proti Argentině. Turnaj se bude hrát v Seville.

Na turnaji Davis Cup má každá hostitelská země možnost zvolit si preferovaný míč a právě volba tohoto HEAD míče je důkazem spokojenosti kapitánů a hráčů. Kombinace míče a povrchu je velmi důležitá a jedná se o tři nejdůležitější dny, bez možností revanše a tým, který prohraje je okamžitě vyřazen.

HEAD ATP dokázal poskytnout více spinu, více kontroly a delší životnost i v těch nerozhodujících okamžicích, nabízí optimální úroveň na všech površích. A právě míč HEAD ATP bude hrát svojí roli v bitvě mezi Španělskem, které se pokusí o pátý titul na Davis Cupu a Argentinou, pro kterou by to byl čtvrtý titul.

HEAD je hrdý na fakt, že je nejpoužívanějším míčem turnaje Davis Cup pro rok 2011. Jako oficiální míč ATP World Tour, s míčem HEAD ATP se hrálo i finále Barclays ATP World Tour v Londýně, stejně tak turnaje ATP Masters 1000 v Shanghai a Bercy Paříži.

Během turnajového víkendu Davis Cupu měli fanoušci HEAD Tenis možnost vyhrát na Facebooku roční zásobu tenisových míčů HEAD ATP a to v soutěži HEAD „Uhodni a vyhraj“ na http://www.facebook.com/headtennis.