Výherkyně HEAD Golden Ball byla na turnaji mistrů BARCLAYS ATP World Tour

December 5th, 2011

Raquel Escudero Serrano ze Španělska (Almansa) rozšířila svojí tenisovou zkušenost, poté co v listopadu vyhrála výlet na turnaj mistrů BARCLAYS ATP World Tour v Londýně, jako vítězka soutěže HEAD Golden Ball 2011.

Tato 21. letá studentka práv, která již od roku 2008 hraje tenis několikrát týdně, obdržela vstupenky na VIP místa, zpáteční letenky, ubytování v hotelu, kde jsou ubytováni i hráči a to na tři noci a měla možnost zahrát si pár míčů na kurtu v O2 aréně, kde hrálo pouze 8 nejlepších tenistů světa.

To vše se Raquel podařilo nákupem pouze jedné dózy míčů HEAD ATP v Deportes Amorós v Alicante.

Doprovod této tenisové fanynce dělal její přítel, který jí doprovodil na jejím výletě snů do Londýna. „Nejdříve jsem si myslela, že se jedná o vtip, pak jsem zjistila, že je to pravda a volala jsem ihned příteli a rodině, abych jim tu novinu sdělila,“ řekla nadšená vítězka.

Racquel měla možnost dívat se v O2 aréně na vzrušující zápasy finalistů ATP World Tour, mezi nimiž byli i HEAD rebelové Novak Djokovič (světová jednička), britská naděje Andy Murray a Tomáš Berdych.

„Bylo mým snem setkat se a pozdravit se s nejlepšími tenisovými hráči světa,“ řekla Racquel. A skutečně, Novak Djokovič, který v letošní sezóně dominoval se svojí raketou YouTek IG Speed MP, si udělal čas a s Racquel se setkal a podepsal jí veliký HEAD míč.

Výlet do Londýna byl skutečným dárkem pro šťastnou výherkyni. „Jsem tak šťastná, že to ani nedokážu vyjádřit a děkuji firmě HEAD, že mi dala tu možnost.“
Kromě hlavní ceny, ostatní výherci získali více jak 1000 dalších atraktivních cen, jako HEAD tenisové rakety, bagy, obuv, výplety a samozřejmě tenisové míče HEAD ATP.

Klikněte na níže uvedený odkaz na ATP Uncovered, kde můžete sledovat cestu vítězky soutěže Golden HEAD Ball 2011 na turnaj Barclays ATP World Tour v Londýně.

http://www.youtube.com/headtennis#p/a/u/0/CW5IQfxjwqI


Close