HEAD a Tennis Europe ohlásili prodloužení spolupráce

December 14th, 2011

Dne 14. prosince 2011 HEAD oznámil prodloužení partnerské spolupráce s Tennis Europe, Mezinárodní tenisovou federací (ITF), největší regionální asociací ve sportu a to do konce roku 2013.

Značka HEAD bude i nadále známá jako oficiální raketa, tenisový míč a tenisová taška Evropské tenisové federace a opět se velmi důrazně zaměří na juniorské aktivity.

HEAD míče budou i nadále prezentovány jako doporučené míče pro turnaje Tenis Europe Junior ve věkových kategoriích 12, 14 a 16 let, kterých se odehraje přes 300 ve 46 zemích. HEAD bude i nadále pokračovat s prezentací oficiálního partnera nejprestižnějších turnajů jako evropský juniorský šampionát a Tenis Europe Junior Masters.

HEAD bude rozšiřovat své působení jako sponzor největšího halového turnaje Tenis Europe Winter Cup, který v roce 2012 bude čítat 12 turnajů. Také bude sponzorovat pionýrské evropské turnaje pro hráče pod 12 let – Tenis Europe Nations Challenge.

Otomar Barbian, ředitel prodeje a marketingu raketové divize HEAD zdůraznil důležitost spolupráce: „Rozvoj tenisu pro mladé a podpora mladých hráčů, ze kterých vzejdou budoucí hvězdy je skutečně jednou z našich priorit. Od roku 2007, kdy jsme odstartovali naší spolupráci, jsme se společně díky Tenis Europe dostali blíž mladým tenistům, jejich trenérům a rodinám, seznámili jsme je s našimi produkty, servisu a marketingové strategii. I díky prestiži Tenis Europe, jsme rádi, že jsme naší spolupráci prodloužili.“

Šéf Tenis Europe Olli Mäenpää spolupráci komentoval takto: "Jsme samozřejmě potěšeni, že můžeme navázat na vzájemnou synergii s firmou HEAD, která trvá od roku 2007 a pokračovat v dalších turnajích. Chtěl bych poděkovat firmě HEAD za její podporu, která se projevila na všech turnajích Tenis Europe Junior Tour a vypadá to, že jsou před námi další dva roky společného úspěchu.“

Tenis Europe se pyšní 49 evropskými členy a má s tenisovými institucemi skvělé vztahy, jak s Mezinárodní tenisovou federací tak i s ATP a WTA.

http://www.tenniseurope.org


Close