Zvyšte vaši rychlost s novým modelem Speed a technologií HEAD TRINERGY

February 1st, 2012

HEAD s hrdostí představuje novou kolekci tenisové obuvi pro sezónu 2012, včetně zbrusu nových modelů pro muže, ženy a juniory.

Ve snaze optimalizovat výkon tenistů na kurtech, HEAD uvádí na trh svojí inovaci pro obuv a to synergii HEAD TRINERGY. HEAD TRINERGY byla navržena tak, aby nabízela souhru již osvědčených HEAD technologií, kdy spojuje tři inovace a poskytuje tak hráči trojitý užitek. Absorbuje energii při doskoku, převádí jí z patní části do přední části obuvi a znovu ji uvolňuje, to vše pro maximalizaci vzestupu pohybu a nabídku energie pro další kroky. Abychom to zkrátili: Aktivní energie pro vaše chodidla! Pro názornější představu se podívejte na video: http://www.youtube.com/watch?v=UJeJGPO6egs .

HEAD TRINERGY obsahuje již osvědčené technologie, které podporují pohyb během celé hry: HEAD Vi-Pod™ v patní části pro odpružení a vyměkčení, HEAD Energy Bridge™ nabízející stabilitu a energii, která zajišťuje přenos síly z paty na přední části nohy a nakonec technologie HEAD CXG, což je materiál v přední části boty, který zajišťuje lepší odraz a zrychlení.

Spojení HEAD TRINERGY bude nabízeno ve dvou nejvyšších modelech pro sezónu 2012 pro muže, v popředí s modelem Speed Pro II Men. Tento model bude nabízen ve dvou barevných variantách (černá/bílá/oranžová a bílá/černá), je navržen tak, aby byl extrémně lehký (pouze 380 g) a prodyšný, s podrážkou „nízkou až nad zem“, vhodnou pro všechny povrchy pro perfektní přilnutí a kontrolu – pro maximální rychlost na kurtu!

Nový model Prestige Pro II Men (také s HEAD TRINERGY) je nyní s podrážkou se stromečkovým profilem „nízkou až nad zem“ pro maximální přilnavost na antukových kurtech. Je také nabízen ve dvou barevných variantách. Model Prestige Pro II červeno/černá byl inspirován legendární raketou Prestige, která v roce 2012 slaví 25. výročí. Kombinace protiskluzové paty a svršku ze specielní kůže nabízí perfektní stabilitu a životnost.

Limitovaná edice modelu Radical Pro II Men bude nabízena ve stylově červeno/stříbrném designu inspirovaném novou raketou HEAD YouTek IG Radical a jedná se o víceúčelovou obuv, která je měkká a prodyšná. HEAD Advanced Fit System poskytuje širší, pohodlnou stélku a EVA mezipodešev zajišťuje optimální tlumení. Dále tento model nabízí jazyk a patu z vysoce responzivní pěny pro excelentní komfort a stabilitu.

Nová řada pro ženy, která je navržena se specielní stélkou pro optimální padnutí, zahrnuje model Speed Pro Women (bílá/světle zelená), vysoce výkonnostní bota s injektovaným TPU stabilizátorem a prodyšnou síťovinou pro lepší stabilitu a ventilaci. Vlastnosti jako protiskluzová podšívka, jazyk a pata z vysoce responzivní pěny, zajišťují ten nejvyšší možný komfort a řadí tak tuto botu k top modelům tenisové obuvi HEAD pro ženy. Model Instinct Pro Women (nabízený ve dvou barevných variantách bílá/modrá a bílá/černá) nabízí dokonalou pohyblivost, která je zajištěna výkonnou podrážkou v kombinaci s měkkou konstrukcí svršku. Oba modely jsou univerzální pro všechny druhy povrchu a nabízí osvědčené HEAD technologie.

Nová kolekce HEAD Footwear bude dostupná v maloobchodních prodejnách po celém světe na začátku února. Pokud si chcete prohlédnout ucelenou kolekci a zjistit o ní více informací, navštivte náš web – sekce Obuv (http://www.head.com/tennis/products/footwear/?region=cz).

http://www.youtube.com/watch?v=UJeJGPO6egs .


Close