HEAD tým podporuje budoucí tenisové hvězdy

February 8th, 2012

V roce 2012 HEAD tenis se nově zaměřuje na sociální média, aby spojil skupinu čítající 4000 sponzorovaných mladých hráčů ve věku od 8. do 21. let po celém světě a to nově pod heslem – HEAD tým!

Skauting pro tenisové hvězdy zítřka a podpora jejich kariéry od útlého věku je jedna z hlavních částí filozofie značky HEAD a její politiky sponzorství. Otomar Barbian, HEAD division manager pro raketové sporty, tuto strategii popisuje takto: „Rozvoj mladých tenisových hráčů po celém světě, kteří se zítra mohou stát hvězdami a jejich podpora, je skutečně jednou z našich priorit.“

Po více jak 8 let, HEAD provozuje svůj sponzorský program Team Elite, který se zaměřuje na podporu mladých tenisových hráčů ve více jak 50. zemích. Mnoho současných top hráčů vzešlo z tohoto programu, včetně tenisové ATP jedničky Novaka Djokoviče, Andy Murrayho nebo Richarda Gasqueta.

HEAD tým bude i nadále pokračovat ve svém globálním sponzorském programu a bude ujišťovat mladé, talentované HEAD hráče, že má pro jejich hru to nejlepší vybavení. Ale být součástí týmu HEAD znamená více, než pouhopouhá podpora. HEAD se stará o rozvoj každého hráče a nabízí hráčům podporu i přes místní zástupce, čímž vytváří celosvětově pozitivní atmosféru.

Jako součást oživení tohoto programu HEAD přenese tuto pozitivní atmosféru i do sociálních médií a vytvoří online komunitu HEAD členů.

HEAD tým online bude multi platforma se zaměřením na sociální média. Hlavní základna bude na facebookových stránkách facebooku.com/teamhead, kde bude sekce members-only (pouze pro členy), která bude členům nabízet exkluzivní obsah a aplikace, možnost vyhrát VIP lístky na ATP události, možnost se ucházet o divoké karty na turnaje, různé tipy, triky a výbavu, na kterou ostatní ani nedosáhnou. Profíci zítřka budou moci přes facebook komunikovat mezi sebou a sdělovat si současné trendy, dozvídat se o HEAD vybavení a způsobu, jak HEAD může přispět k rozvoji jejich dovedností.

Pro přihlášení na tyto stránky, členové HEAD týmu obdrží osobní přihlašovací údaje, které jim umožní vstoupit do exklusivní členské sekce. HEAD tričko zdarma bude zahajovací odměnou pro všechny, kteří se připojí do HEAD týmu – a stanou se součástí globálně a digitálně propojené skupiny mladých tenistů.

http://www.head.com/teamhead


Close