Přidej se ke zlaté horečce a setkej se s Marií & Novakem

May 15th, 2012

Je tady znovu šance pro všechny tenisové fanoušky, vyhrát mnoho skvělých cen! Výsledkem soutěže HEAD Golden Tennis Ball 2012 budou dvě šťastná jména, která budou mít tu čest zahrát si dvojhru s Marií Sharapovou a Novakem Djokovičem. Ale i další HEAD zákazníci budou mít možnost vyhrát zlato, schovali jsme totiž 10 kusů skutečného zlata uvnitř 10. tenisových míčů HEAD ATP, a to po celém světě!

Soutěž začíná 15. 5. 2012 a končí 30.7.2012 a to na celém světě – přidat se do soutěže je přitom tak snadné: nalezněte kód uvnitř dózy míčů HEAD ATP a na webové stránce http://www.head.com/tennis/?region=cz zjistěte, zda jste vyhráli. Na webu budete mít také možnost vyhrát jednu z tisíc cen a to 25 raket HEAD YouTek™, 25 párů obuvi HEAD Speed Pro, 50 tašek HEAD Tour Team Combi, 750 dóz míčů HEAD ATP a 150 setů výpletů.

Světová jednička Novak Djokovič a ženská tenisová ikona Marie Sharapová, se také zapojili do HEAD zlaté horečky. Na úvod reklamní kampaně HEAD Golden Ball 2012, jsme si pro vás připravili krátké zábavné video, ve kterém v hlavních rolích uvidíte naše dvě HEAD tenisové hvězdy http://www.youtube.com/headtennis . Tento krátký film ukazuje, jak obě tenisové hvězdy hledají zlato, na trochu neočekávaný způsob. Televizní verzi klipu budete mít možnost vidět po celé Evropě a to během finálového víkendu French Open na začátku června, kdy tato kampaň bude podpořena v živém vysílání v oficiálním rádiu Eurosportu.

Míče HEAD ATP nabízí více spinu, více kontroly a delší životnost. Proto jim je neustále dávána důvěra jako oficiálním míčům finálových zápasů Barclays ATP na světovém okruhu ATP World Tour. Díky konzistentní kvalitě a delší životnosti jsou míče pozitivně přijímány tenisty po celém světě. „Je to nejlepší tenisový míč,“ potvrzuje Novak Djokovič. „Opravdu se mi s nimi hraje dobře. Můžu vyprodukovat hodně spinu. Rád hraji s citem a líbí se mi, když mám věci pod kontrolou – tento míč mi dává vše, co potřebuji!“


Close