MARIA se na kurtech představí v novém stylu

June 21st, 2012

Společnost HEAD společně s Marií Sharapovou vyvinula novou řadu tašek, která uspokojí potřeby a požadavky žen z hlediska funkčnosti a stylu. Maria Sharapova představuje na kurtu symbiózu výkonu a stylu, jako nikdo jiný – stejně jako její vybavení. Druhá edice řady tenisových tašek HEAD Maria Sharapova, se představí ve dvou barevných variantách a to v bílé a zlaté, znovu se jedná o inovativní HEAD produkty s ikonickým stylem Marie.

Nová řada se skládá z tašky Tennis Racquet Court, kterou Marie používá na všech turnajích a tašky Tennis Racquet Combi. Oba modely nabízí nastavitelný a vyměkčený ramenní pás, přihrádky pro šest až osm raket a osvědčenou HEAD technologii CCT+, která chrání rakety před extrémními teplotami. Veškeré komponenty jsou specielně navržené, jako například vnitřní podšívka s inspirativními nápisy, kožená visačka s Mariiným jménem, zlatý potisk HEAD loga a iniciály Marie, což dodává taškám stylový vzhled.

Bílá je tradiční barva v All England Lawn Tennis Club a Marie se na Wimbledonském Grand Slam turnaji premiérově představí s novou taškou HEAD Tennis Racquet Court Bag z nové bílé řady: „Myslím si, že všechny dámy, ať už se jedná o tenisové profesionální hráčky nebo příležitostné tenistky, rády vypadají při vstupu na kurt hezky a rády používají dobře vypadající doplňky. Stejně tak i já si užívám partnerství s firmou HEAD, hlavně při vývoji nových řad tašek. Nový design a bílá barva se mi hodně líbí.“

Nová řada tašek HEAD Maria Sharapova Tennis Racquet bude k dostání v maloobchodní síti po celém světě a to na konci srpna, přesně v období US Open. HEAD fanoušci pak budou mít možnost na Facebooku vyhrát speciální verzi tašky, která bude podepsaná Marií.


Close