HEAD představuje novou limitovanou edici tenisových tašek, inspirovaných golfem

June 25th, 2012

B]HEAD hráči na turnaji ve Wimbledonu nosí „bílou“[/B]

Nové modely tašek určitě na letošním turnaji v All England Lawn Tennis klubu upoutají pozornost na všechny sponzorované HEAD hráče, a to díky nové řadě „White Monster Combi Limited Edition Racquet Bag“. Obhajující šampion a světová jednička Novak Djokovič předvedl tuto naprostou novinku na turnaji ve Wimbledonu v úvodním zápase, tašky nové řady vychází z designu golfové módy. Součástí bílé tašky je jednoduchý systém, který vám umožní mít tento stylový kousek ve vzpřímené poloze a to pro snazší přístup k jeho obsahu, v případě, že systém nepoužijete, lze ho jednoduše složit.

Tak jako i ostatní HEAD produkty, i tato limitovaná edice tašek na tenisové rakety je navržena tak, aby uspokojila požadavky jak ATP tak i WTA hráčů. Taška se třemi hlavními přihrádkami je dostatečně prostorná, aby pojala vybavení moderního hráče na kurtu, včetně arsenálu 12 HEAD raket. Dvě menší síťované kapsy uvnitř jsou dostatečně velké na případné drobnosti a zádový popruh zajistí hladkou chůzi na kurty. Navíc každá taška má příruční tašku na obuv.

Postaráme se o prezentaci této nové řady na turnaji v All England klubu, každý hráč, který se na turnaj kvalifikoval, měl tu čest dostat jeden kus – kromě držitele titulu z tohoto turnaje Novaka Djokoviče, jsou to také světová čtyřka Andy Murray, finalista z roku 2010 Tomáš Berdych a Marin Čilič, což je letošní vítěz turnaje Aegon Championships v London´s Queen klubu.

Tato HEAD novinka se představila světu právě včas a to během začátku Grand Slam turnaje na trávě v Londýně. Zákazníci si však musí sami zjistit dostupnost těchto tašek, neboť se jedná o omezené množství a budou k dostání u všech HEAD partnerů na celém světě.

HEAD fanoušci mají možnost vyhrát na Facebooku tašku z limitované řady „White Monster Combi Limited Edition Racquet Bag“, kde naleznete formulář (http://www.facebook.com/tennis), včetně jednoho specielního kusu, který podepíši HEAD rebelové, což bude hlavní cena.


Close