HEAD A ATP PRODLOUŽILI PARTNERSTVÍ DO ROKU 2017

November 9th, 2012

HEAD ATP – oficiální míč turnaje Barclays ATP World Tour Finals

ATP a společnost HEAD ohlásili v Londýně prodloužení jejich partnerství pro dalších 5 let. Dle dohody, HEAD bude i nadále oficiálním tenisovým míčem turnajů ATP World Tour a stejně tak i oficiálním míčem turnaje Barclays ATP World Tour Finals, a to až do roku 2017.

Prodloužení smlouvy o partnerství znamená pokračování spolupráce, která započala v roce 1994 a 1. ledna 2014 bude slavit výročí 20. let, partnerství HEAD je tak pro ATP nejdéle trvající.

„HEAD je jedna z nejuznávanějších sportovních značek a pro ATP je mnoholetým skvělým partnerem,“ řekl Brad Drewett, výkonný ředitel a president ATP. „Je nám potěšením, že smlouvu o partnerství můžeme prodloužit pro dalších pět let a těšíme se na budování našeho vzájemného partnerství.“

„Pokračování našeho dlouholetého partnerství s ATP posiluje naši pozici vedoucí značky na turnajích ATP World Tour,“ dodal Ottmar Barbian, viceprezident a manager divize raketových sportů HEAD. „Jsme hrdí, že nejenže poskytujeme tenisové rakety několika mimořádným a skvělým světovým tenisovým hráčům top 10, ale že nám byla dána důvěra i jako dodavateli oficiálních míčů pro tento okruh a to i do budoucna.“

Veškeré zápasy Barclays ATP World Tour v Londýnské O2 aréně tento víkend, se budou hrát s míči HEAD ATP, stejně tak se bude se stejnými míči, jako s oficiálními míči, hrát tuto sezónu veškeré zápasy ATP Masters 1000 v Shanghai a Paříži. „Je to nejlepší míč na světě,“ potvrzuje světová jednička Novak Djokovič. „Kdykoli mám tu možnost, volím tento míč!“ Kromě Novaka, tak i Andy Murray a Tomáš Berdych jsou znova mezi osm nejlepších účastníků bitev o titul Barclays ATP World Tour.

Míč HEAD ATP s technologií Encore™ a SmartOptik™ pro lepší viditelnost, je jasnou výhodou pro profesionální i amatérské hráče: poskytuje více spinu, lepší kontrolu a delší životnost.

Míč HEAD ATP byl také zvolen českým týmem ve finále Davis Cupu – v čele s Tomášem Berdychem – které se bude hrát tento měsíc a soupeřem bude Španělsko. Ve skoro 50% případech zápasů Davic Cupu pro rok 2012, domácí týmy volily míč HEAD ATP.

Tento víkend nabízíme soutěž pro všechny fanoušky míčů HEAD ATP, kdy budete mít možnost vyhrát roční zásobu míčů HEAD ATP, stejně tak i lístky na finále turnaje Barclays ATP World Tour Finals 2013. Pro soutěž „Střílet & vyhrát“ navštivte jednoduše stránky http://www.facebook.com/headtennis - nebo navštivte HEAD fanouškovskou základnu v O2 aréně a zúčastněte se specielní soutěže na kurt


Close