ANDY MURRAY PŘEDSTAVUJE NOVOU RAKETU HEAD GRAPHENE RADICAL

October 31st, 2013

Řada Radical se zdá být ještě radikálnější, než kdykoliv předtím, s technologií Graphene a novým designem

Andy Murray a HEAD představují nastupující generaci raket řady Radical: HEAD Graphene Radical.

"Nová raketa HEAD Graphene Radical opravdu sedí mé hře. Dává mi více síly bez ohledu na moji kreativitu na kurtu,“ řekl Wimbledonský vítěz pro rok 2013 Andy Murray.

Nová generace raket řady Radical v sobě snoubí ty nejlepší vlastnosti s konceptem raket Radical navíc s inovačním materiálem: Graphene. Tento materiál je extrémně lehký a přitom 200 krát pevnější, než ocel, Graphene umožňuje vůbec poprvé přenos váhy: těžiště je přesně tam, kde je pro perfektní hratelnost nezbytně nutné. Přenos síly mezi hlavou a rukojetí, optimální přenos hmotnosti umožňuje snazší ovladatelnost, zatímco hráč získává více síly. S novou raketou HEAD Graphene Radical, se hra stává ještě více radikální a dynamická, s vynaložením menší námahy.

Design nové generace oblíbených raket řady Radical je také radikálnější, než kdy předtím. Řada je inspirovaná street art, rakety získaly mladší a barevnější design, s potisky a barvami, které vytváří dynamický a silový charakter. Tyto vysoce výkonné rakety nejsou určeny pouze pro HEAD top hráče, ale také pro tenisty, kteří vyznávají perfektní hratelnost, což rakety řady Radical poskytují. Model Graphene Radical Pro je top modelem, řada dále nabízí modely MP, REV a S, což pokryje rozdílné požadavky hráčů na více úrovních.

Představení nové řady raket Graphene Radical Pro bude podpořeno kampaní Andy Murrayho. Kampaň bude startovat v lednu a hlavními mediálními kanály budou sociální sítě Facebook a YouTube. Rakety nové řady Radical Graphene budou k dostání v místních obchodech od 4. listopadu. Přidejte se do HEAD Tennis konverzace na facebook.com/headtennis nebo @head_tennis na twitteru. Pro více informací navštivte head.com/tennis.


Close