NOVÝ „DREAM TEAM“: VÝPLETY HEAD HAWK™ TOUR PŘEDSTAVUJÍ INOVATIVNÍ TECHNOLOGII KRYSTALICKÉHO JÁDRA (CRYSTAL CORE)

November 4th, 2013

Polyesterové struny zvedají pomyslnou laťku. HEAD představuje převratnou technologii CRYSTAL CORE, nově vyvinutý výrobní proces strun, který otevírá nové dveře polyesterovým strunám. Nabízí dokonalou kombinaci síly a citu a je představena novou řadou výpletů HEAD HAWK™, jedny z nejlepších a nejkvalitnějších na okruhu, výplety vyvinuté ve spolupráci s top HEAD hráči.

Ať už hrajete profesionální zápas nebo se účastníte tréninku pro radost, výplet je jediným, se kterým přijde míč do kontaktu. Abychom se ujistili, že hráči všech úrovní na světě mají k dispozici ty nejlepší nástroje pro hru, HEAD neustále zkoumá nové možnosti vylepšení kvality, herních vlastnosti a inovace použitelné pro struny.

Nový inovační výrobní proces je výsledkem neustálého výzkumu, jedná se o komplexní zahřívací proces, který umožňuje kontrolovat molekulární krystalické jádro monofilního výpletu a vyrobit tak materiál s rozdílnými vlastnostmi svrchní části a jádra. Vysoce molekulární struktura materiálu svrchní vrstvy generuje více efektivní energie a zajišťuje větší sílu, zatímco krystaličtější jádro zaručuje větší cit. Výsledným efektem je, že výplet nabízí unikátní kombinaci efektivní energie pro explozivní sílu a optimální kontrolu a cit, při každém úderu.

Nový model výpletu HEAD HAWK™ s technologií KŘIŠŤÁLOVÉHO JÁDRA v novém černém balení, bude v maloobchodní síti dostupný od 4. 11. 2013.


Close