Djokovič vyhrál na konci sezóny třetí titul pro HEAD

November 11th, 2013

HEAD rebel Novak Djokovič porazil Rafaela Nadala 6-3 a 6-4 a obhájil tak titul na ATP World Tour Finals v Londýně, kdy se jednalo o 22. vítězství v řadě. Srb, který hraje s raketou YouTek™ Graphene Speed, tak získal tuto trofej potřetí v kariéře a to také v letech 2008 a 2012.

"Toto místo je perfektním místem pro ukončení sezóny, město, které pěstuje tenisovou tradici již po generace,“ řekl Djokovič. „Jedná se zároveň o nejnapínavější turnaj po turnajích Grand Slam. Je skvělé získat korunu a zakončit sezónu tím nejlepším možným způsobem, což je titul.“

Šestadvacetiletý Srb radostně zvedl ruce po vyhraném třetím match pointu, třikrát sebral soupeřovi podání, 21 krát vyhrál, za celkem 95 minut. Po finále na US Open, začal Novak svoji neporanitelnost a pokračoval tak i na turnajích v Pekingu, Šanghaji, Paříži a nyní i Londýně.

HEAD má svého zástupce také ve dvouhrách a je jím Chorvat Ivan Dodig, který hraje s raketou YouTek™ IG Radical, kde bojoval společně s brazilským spoluhráčem Marcelem Melem, jako třetí nasazený, ale nakonec prohráli 6(10)-7 a 5-7 s nasazenou šestkou Španěly a vítězi turnaje Davidem Marrerem a Fernandem Verdascem.


Close