Tenisová raketa HEAD Graphene Speed Pro vyhrála populární cenu Nejlepší z novinek (Best of What’s New)

November 13th, 2013

HEAD s hrdostí oznamuje, že vydavatelé Popular Science, největší magazín vědy a technologií, zvolili tenisovou raketu HEAD Graphene Speed Pro Nejlepší z novinek pro rok 2013 v kategorii Rekreace.

HEAD představil řady Graphene Speed a Instinct na začátku roku 2013, které nabízí revoluční technologii Graphene. Tato inovační technologie nabízí značné výhody pro hráče všech úrovní.

Každý rok, redaktoři magazínu Popular Science hodnotí tisíce nových produktů a sestavují žebříček 100 inovací pro každý rok. Produkty jsou vybírány tak, aby významně prezentovali danou kategorii. Vítězové jsou oceněni zveřejněnim v prosincovém čísle magazínu Popular Science, nejrozšířenějším a nejčtenějším plátkem již od dob vzniku ceny Nejlepší z novinek v roce 1988. Raketa HEAD Graphene Speed Pro se tak zařadila mezi 100 nových produktů, které byly oceněny pro rok 2013.

Raketa HEAD Graphene Speed Pro je vyrobena z materiálu Graphene, nejsilnějším a zároveň nejlehčím materiálem na světě, který navíc umožňuje přenos těžiště z rukojeti do hlavy rakety. Optimální přenos hmotnosti v raketě umožňuje hráčům generovat více kinetické energie při každém úderu. Znamená to, že hráči všech úrovní mohou hrát silovější tenis s vynaložením menší námahy a to díky integraci materiálu Graphene do rakety HEAD Graphene Speed Pro.

“Cena Nejlepší z novinek oceňuje inovace, které nás překvapují a uvádí v úžas – novinky, které jsou výzvou a ukazují co nám přinese budoucnost,“ říká Jakob Ward, šéfredaktor magazínu Popular Science. “Cena magazínu Popular Science je vrcholným oceněním a všech 100 vítězů – kteří byli vybráni z tisíců nominovaných – nabízí vskutku revoluční produkty ve své kategorii.“

“Je nám ctí ocenit a vyzdvihnout to, co vzešlo z několikaleté práce firmy HEAD a co magazínu Popular Science neuniklo,“ říká Greg Mason, viceprezident pro prodej a marketing ve Spojených státech. „Vždy se snažíme být co se inovací týče o krok napřed a použití materiálu graphene rozlišuje naše rakety a zároveň je v tenisovém světě činí průlomovými. Toto ocenění skutečně ztvrzuje tvrdou práci a je uznáním našeho talentovaného týmu inženýrů.“

Bezpochyby budoucnost patří tomuto výjimečnému materiálu – a není žádným překvapením, že vývojáři HEAD týmu velmi tvrdě pracovali na integraci materiálu HEAD Graphene i do dalších modelů raket, včetně nejnovější řady Graphene Radical.


Close