S HEAD CUSTOM MADE SE BUDETE CÍTIT JAKO PROFÍK

December 9th, 2013

Individuální přístup nyní vstupuje na naprosto novou půdu: HEAD představuje revoluční servis, který umožní hráčům všech úrovní, vytvořit si svoji vlastní tenisovou raketu. Následujte princip: „Buďte jedineční, hrajte jedinečně, mějte jedinečný pocit,“ HEAD Custom Made bere v potaz individuální úroveň hry, zkušenosti a technické požadavky, kdy vše posuzuje a poskytuje tak hráčům doposud nejosobnější tenisovou hru na míru.

„HEAD Cystom Made otevírá dveře jedinečné úrovni personalizace toho, kam se doposud dostali pouze hráči světové úrovně jako Novak Djokovič, Andy Murray a Maria Sharapova. Jsme hrdi na to, že nyní můžeme nabídnout exklusivní servis každému tenisovému hráči na světě,“ říká Ottmar Barbian, viceprezident a manager divize pro HEAD Racquet Sport.

HEAD nabízí model Graphene Speed, ať již v černé nebo Speed designu. Hráči si budou moci zvolit nejen hmotnost, délku a vyváženost rakety, ale stejně tak i rozdílné vypletení, dále tvar a velikost gripu – celý tento servis vůbec poprvé nabízí společnost HEAD. A pokud ani toto není dostatečné, tenisový nadšenci si mohou zvolit název rakety. Snadno obslužná online platforma nabízí tenisovým fanouškům také překvapení: v exkluzivním videu, Novak Djokovič ukazuje, jak si on navolil parametry své rakety.

Aplikace HEAD Custom Made je dostupná online na http://www.head.com/CustomMade pro Rakousko, USA, Kanadu, Švýcarsko, Velkou Británii, Německo, Francii, Španělsko, Itálii, Belgii, Nizozemí a Lucembursko a to od 9. prosince 2013. Individuální cenové podmínky a dodací termíny jsou dostupné na http://www.head.com/CustomMade .


Close