PRECIZNOST A SÍLA TENISOVÝCH RAKET ŘADY HEAD GRAPHENE PRESTIGE

January 13th, 2014

Legenda je připravena střetnout se s budoucností. Raketa HEAD Prestige, světově nejoblíbenější turnajová raketa, která získala zlaté medaile a Grand Slam trofeje v rukou takových šampiónů, jako například Gustavo Kuerten, Marat Safin a Goran Ivanisevič, přichází nyní s nově vyvinutým materiálem: Graphene. Tato optimální symbióza preciznosti a síly, činí novou řadu raket HEAD Graphene Prestige opravdovou výzvou.

Tento inovační materiál skutečně mění hru: vůbec poprvé je možné optimálně přesouvat hmotnost a dostat ji tam, kde je nejvíce potřeba. Znamená to, že tato raketa je na kurtu snáze ovladatelná a zároveň dovolí hráči hrát údery s větší sílou a razancí. A vzhledem k tomu, že rozdíl mezi „mimořádný“ a „mimo“ je evidentní i během vypjatých zápasů, preciznost a síla jsou perfektní kombinací, které musíte držet v ruce.

Nová řada raket HEAD Graphene Prestige, včetně revolučního modelu HEAD Graphene Prestige REV Pro, nenabízí pouze novou technologii, kterou chce ukazovat světu. Nabízí také nový neočekávaný vzhled. Dobře známá červená barva přerostla do třpytivé červené. Díky kombinaci matných a lesklých částí, získala raketa moderní, asymetrický vzhled, což zajistí, že se za ní na kurtu každý otočí.

Nová řada Prestige Graphene™ bude celosvětově dostupná v maloobchodních prodejnách během ledna. Pro více informací navštivte head.com/tennis.


Close