Novinky

 • CHANGE YOUR GAME. ANYTIME.

  November 17th, 2014

  For the first time, tennis players have the ultimate flexibility in one racquet. HEAD introduces the innovative Adaptive String Pattern (ASP) which allows players to change the string pattern of their racquet and play with either more spin or more control when the situation and playing style calls for it.

  Více…
 • JIŽ ŽÁDNÉ RYCHLOSTNÍ LIMITY

  November 17th, 2014

  Představujeme nejrychlejší hru: novou tenisovou raketu Graphene XT Speed doporučuje hráč číslo jedna Novak Djokovič, raketu, která v sobě snoubí ikonický design a vylepšenou technologii Graphene XT.

  Více…
 • NO MORE SPEED LIMITS

  November 17th, 2014

  The faster game is on: Recommended by the world’s number 1 tennis player Novak Djokovic, the new Graphene XT Speed racquet line combines an iconic new design and the improved Graphene XT technology into one speedy package.

  Více…
 • NOVAK DJOKOVIČ KRALOVAL NA TURNAJI MISTRŮ PRO ROK 2014, POTŘETÍ V ŘADĚ A ROK UKONČIL JAKO SVĚTOVÁ 1.

  November 17th, 2014

  Novak Djokovič ukončil sezónu 2014 ziskem třetího titulu na Turnaji Mistrů v řadě, který se hrál v Londýně, poté co Roger Federer vzdal finálový zápas kvůli zranění.

  Více…
 • NALEZNI HRDINU UVNITŘ SEBE.

  November 6th, 2014

  Proč pouze hrát, když můžete svoji hru pozvednout? HEAD vyzývá nastupující tenisovou generaci, aby pozvedla svoji hru ještě rychleji a přijala výzvu celosvětové globální kampaně, která je spojena pod heslem: #gameraiser.

  Více…
 • HEAD představuje novou globální kampaň #gameraiser v průběhu Turnaje mistrů v Londýně

  November 6th, 2014

  Konec se blíží, ale stojí za to si počkat.

  Více…
 • Novak Djokovič získal třetí pařížský titul a zároveň pokořil rekord 600. vítězství

  November 3rd, 2014

  HEAD rebel Novak Djokovič vyhrál turnaj BNP Paribas Masters za posledních šest let již potřetí, stal se prvním mužem, kterému se podařilo trofej v Bercy aréně obhájit, tentokrát porazil Miloše Raoniče 6-2 a 6-3.

  Více…
 • ANDY MURRAY PO VÍTĚZSTVÍ NA TURNAJI VE VALENCII JE BLÍZKO BARCLAYS ATP WORLD TOUR FINALS

  October 27th, 2014

  HEAD rebel Andy Murray má na dosah účast na Turnaj mistrů, který se odehraje příští měsíc v Londýně a to díky zisku třetího titulu za posledních pět týdnů, ve finále turnaje ve Valencii porazil Tommyho Robreda výsledkem 3-6, 7-6(7) a 7-6(8).

  Více…
 • Hetrik pro Berdycha, Čiliče a Murrayho

  October 20th, 2014

  HEAD Racquet Rebels dominated on the ATP World Tour, winning a hat-trick of indoor titles in Vienna, Stockholm and Moscow as the race to the Barclays ATP World Tour Finals in London enters its final two weeks.

  Více…
 • Gilles Simon je po finále v Šanghaji, zpátky v top 20

  October 13th, 2014

  HEAD hráč Gilles Simon se vrátí na žebříčku ATP zpátky do top 20 a to díky úspěchu v Asii, kde se na turnaji v Šanghaji dostal do finále. Předtím se dostal na turnaji v Tokiu do semifinále. Francouz, který doporučuje raketu HEAD Graphene Prestige, udržoval Rogera Federera na stadionu Qizhong pod neustálým tlakem, ale nakonec musel na Šanghaj Masters akceptovat porážku výsledkem 6-7(6) a 6-7(2).

  Více…


Close