ANDY MURRAY, V NOVÉ HEAD KAMPANI, PŘIVÁDÍ SVÉ SOUPEŘE K ŠÍLENSTVÍ

January 10th, 2014

Kdo mohl vědět, že kombinace všestranné hry Andy Murrayho a nová Radical raketa, způsobí tolik povyku. Ve zbrusu nové HEAD kampani k raketám Graphene Radical, Andy Murray nejen že přivádí své soupeře k šílenství, ale také vymýšlí zábavné scénky pro komentátory a evokuje u všech jedinou otázku: jak moc je jeho hra nepředvídatelná?

Devadesátivteřinové video ke kampani, které je k vidění exklusivně na HEAD YouTube kanálu, začíná uprostřed zápasu, kde olympijský zlatý medailista z roku 2012 a vítěz Wimbledonu z roku 2013, citelně na soupeře ztrácí. Murrayho hra se zdá být pro dva komentátory naprosto čitelná a vypadá to, že dokáží dopředu komentovat jak další míč dopadne. Jejich jasná prognóza zní: Murray tento míč prohraje. Konec hry. Je to tak?

V zábavném zvratu hry, Brit z nenadání zahraje míč, který obrací hru a posouvá ji jiným směrem: Andy Murray použije svoji raketu a své schopnosti, aby překvapil jak publikum, tak i svého soupeře, obrací hru a donutí všechny, včetně dvou prorokujících moderátorů Boba a Ralpha, že se mají podívat ještě jednou a pořádně.

Kromě Murrayho všestrannosti a nepředvídatelnosti, to vypadá, že nová raketa HEAD Graphene Radical nebude z hlediska úspěchu zase tak nevinná. Každopádně: nová generace raket řady Radical nabízí nejnovější inovační materiál Graphene, který je 200 krát silnější než ocel, tento materiál je zabudovaný v rukojeti rakety a pomáhá tak rozložení hmotnosti rakety do míst, kde je nejvíce potřeba pro perfektní herní vlastnosti a kontrolu.

Celosvětová kampaň s Andy Murraym, začíná 10. ledna, právě včas před začátkem Australian Open 2014. Toto devadesátiminutové video, které je k vidění exklusivně na kanálu HEAD YouTube, stejně tak jako třicetivteřinová verze pro televizní kampaň, bude také prezentováno na dalších digitálních médiích: HEAD nabízí více jak 1,3 miliónů přátel na Facebooku a všem tenisovým nadšencům nabízí šanci předvést své nepředvídatelné schopnosti díky exklusivním cenám, jako například trénink osobně s Andy Murraym.

Pro více informací ke kampani a možnosti vyhrát exklusivní ceny, navštivte:

head.com/G
youtube.com/headtennis
facebook.com/headtennis
twitter.com/head_tennis
instagram.com/headtennis_official


Close