PETER GOJOWCZYK VĚŘÍ ZNAČCE HEAD OD HLAVY K PATĚ

January 10th, 2014

Pouhý měsíc poté, co požádal Rafaela Nadala v šatně na US Open 2013 o autogram, potkal Peter Gojowczyk svého idola na jiném místě: a to na druhé straně sítě v semifinále Qatar Open 2014, kde se tento Němec kvalifikoval a dostal se blízko možnému skvělému výkonu. Nakonec vyhrál Nadal ve čtyřech velmi těsných a obtížných setech, ale Gojowczyk určitě udělal dojem.

Semifinále v Kataru byl nejen největší Petrův úspěch jeho mladé kariéry, ale také poprvé, kdy „Gojo“ přišel na kurt s novým HEAD vybavením od hlavy k patě – od nové tenisové rakety HEAD Graphene Prestige po oblečení a nový model tenisové obuvi Spring, botu, kterou si zamiloval od prvního okamžiku, kdy ji spatřil.
„Většinou trvá nějakou dobu, než si na novou obuv zvyknete, ale s novým modelem HEAD Spring Pro jsem se cítil tak pohodlně, již od prvního okamžiku, kdy jsem jej obul. Nabízí jak podporu tak i skvělý pohyb, který na kurtu potřebuji,“ říká Gojo, který se stal prvním sportovcem, který důvěřuje značce HEAD od hlavy k patě.

V současné době je na zatím nejlepším kariérním umístění na 136. příčce ATP, Peter Gojowczyk se nyní připravuje na kvalifikaci pro letošní první Grand Slam, na Australian Open, kde se pokusí reprezentovat značku HEAD v co možná největším počtu zápasů. Jeho raketa, boty a oblečení bude k dostání na obchodech od půlky ledna.


Close