HEAD REBELOVÉ JSOU PRO NADCHÁZEJÍCÍ AUSTRALIAN OPEN DOBŘE PŘIPRAVENI

January 12th, 2014

Sydney/Austrálie - HEAD rebelové dominovali na ATP-WTA události v Sydney, Tsvetana Pironkova vyhrála ženský singl, Bernard Tomic skončil jako druhý v mužských singlech, Nenad Zimonjic vyhrál se svým spoluhráčem mužskou dvouhru a Roberta Vinci se se svou soupeřkou dostala do finále. Klára Zakopalová, nová v HEAD týmu byla poražena ve finále v ženské dvouhře v Habartu a titul získala z dvouhry.

Pironkova, finalistka z Wimbledonu 2010, která se kvalifikovala a hraje s raketou YouTek™ Graphene Instinct, předvedla převratný výkon, kdy po porážce Němky Angelique Kerber 6-4 a 6-4 získala svůj první WTA titul. Tato HEAD rebelka tak pozvedla svoji hru a posílila sebevědomí právě před začátkem prvního letošního turnaje Grand Slam, zároveň se stala první kvalifikovanou hráčkou od roku 2010, která turnaj vyhrála. „Byla jsem nervózní, ale snažila jsem se ze všech sil to na sobě nedat znát. Tak moc jsem se snažila soustředit, že jedinou věc, kterou jsem viděla, byl míč,“ řekla Pironkova. „Vyhrát WTA turnaj bylo něco, na co jsem čekala tak dlouho.“

Klára Zakopalová v Hobartu, která hraje s raketou YouTek™ Graphene Speed, hrála svoje 13. WTA finále v kariéře. Na cestě do finále se ji podařilo porazit první nasazenou Samanthou Stosur z Austrálie. „Mám takovou radost z toho, že se mi podařilo porazit hráčku jako Sammy – je Grand Slam šampiónkou, takže je to pro mě velké vítězství,“ komentovala Zakopalová zápas. Zakopalová se ještě vrátila na kurt a to společně s Monicou Niculescu v ženské dvouhře a zápas nakonec vyhrály, kdy porazili druhé nasazené Lisu Raymond a Zhang Shuai v tiebreaku 6-2, 6-7(5) a 10-8. Pro Niculescu a Zakopalovou to byl jejich druhý společný titul na WTA turnaji, ten první vyhrály teprve před týdnem v Shenzhenu.

Bernard Tomic, který se právě přidal do HEAD rodiny a který hraje s raketou YouTek™ Graphene Radical, bojoval s Juan Del Potrem, ale nepodařilo se mu zopakovat výkon ze zisku domácího titulu z roku 2013 a prohrál 3-6 a 1-6.

Nenad Zimonjic, který hraje s raketou YouTek™ Graphene Speed, je zpátky se svým partnerem Danielem Nestorem, kdy tento pár ve finále porazil Indy Rohana Bopanna a Aisama Qureshiho 7-6(3) a 7-6(3) a získali titul, zatímco Roberta Vinci a její spoluhráčka Sara Errani prohrály ve finále s Tomelu Babos a Lucií Šafářovou 5-7, 6-3 a 7-10 (tiebreak).

Na jiných místech jižní polokoule se dalších pár HEAD rebelů dostalo do finále, Tchajvanec Lu Yen-Hsun prohrál s Johnem Isnerem 6(4)-7 a 6(7)-7 na ATP turnaji v Aucklandu. Na turnaji Kooyong Classic v Melbourne, HEAD rebel Tomáš Berdych, který hraje s raketou YouTek™ Graphene Instinct, prohrál ve finále s Keiem Nishikorim 4-6 a 5-7.

Pro více informací ke kampani a šanci vyhrát exklusivní ceny, navštivte:
head.com/tennis
facebook.com/headtennis
twitter.com/head_tennis
instagram.com/headtennis_official


Close