MARIN CILIČ PORAZIL V ČISTĚ HEAD FINÁLE HAASE

February 9th, 2014

Marin Čilič vyhrál v čistě HEAD finále HEAD rebela Tommy Haase 6-3 a 6-4 a získal tak počtvrté titul na turnaji PBZ Záhřeb. Pátý nasazený Čilič, který hraje s raketou YouTek™ Graphene Instinct, si na konto připsal další trofej k těm, které získal v letech 2009, 2010 a vloni 2013.

„Je to skvělý pocit vyhrál zase doma,“ řekl Čilič. „Tento víkend byl skutečně skvělý. Pomáhá to mému sebevědomí a mé hře, obzvlášť během halové sezóny. Nyní se chystám do Rotterdamu a těším se, že i tam předvedu dobrou formu.“
Top nasazený Haas, který doporučuje raketu YouTek™ Graphene Prestige, hrál svoje již 28. finále a má na kontě 550. semifinálových zápasů. „Marin hrál v tomto zápase solidně,“ řekl Haas, který je na 12. příčce ATP. „Dobře podával, když bylo potřeba. Marin zahrál lépe rozhodující míče a výhru si zaslouží.“

V Montpellieru, obhajující HEAD šampión Richard Gasquet prohrál na turnaji Open Sud de France se svým dobrým kamarádem Gael Monfilse dvakrát 6-4. „Bylo skvělé zahrát si zde znovu finále,“ řekl Gasquet, který má na kontě 21 titulů. „Gael hrál tento víkend neuvěřitelně.“ Gasquet prohrál teprve potřetí oproti devíti vítězstvím.

V ženském Fed Cupu v Tasmánii, HEAD rebelky Casey Dellacqua a Ashleight Barty pomohly k vedení Austrálie nad Ruskami 4-0. Dellacqua začínala, kdy porazila Rusku Irinu Khromachevou 6-0 a 6-2 a vyhrála i debla společně s Barty, kdy tento pár ztratil pouze čtyři hry.

Pro více informací prosím navštivte:
http://www.head.com/tennis
http://www.facebook.com/headtennis
http://www.twitter.com/head_tennis
http://www.instagram.com/headtennis_official


Close