HEAD PRODLOUŽIL PARTNERSTVÍ S MARIÍ SHARAPOVOU

March 21st, 2014

Společnost HEAD s hrdostí oznamuje, že jsme prodloužili partnerství s Marií Sharapovou a to minimálně do roku 2016.

Současná hráčka č. 5 žebříčku WTA v singlech je čtyřnásobnou vítězkou Grand Slam turnaje a jedna ze šesti hráček, kterým se jako jediným podařilo zkompletovat sbírku vítězství všech turnajů Grand Slam v singlech. Má na kontě 29 turnajových trofejí v singlech a celosvětovou šampiónkou byla 21 týdnů.

„Skvělé na firmě HEAD je, že naši vzájemnou spolupráci vnímám skutečně jako partnerství. Aktivně se zajímají o zpětnou vazbu a moje názory, což pak používají a implementují do produktů, ze kterých zase já těžím. Skutečně se cítím být v dobrých rukách a jsem extrémně potěšena, že naše společné dobrodružství i nadále pokračuje,“ říká Marie Sharapova.

Tato šestadvacetiletá hráčka hraje s raketou HEAD Graphene Instinct , která poskytuje perfektní kombinaci větší síly a výjimečné ovladatelnosti, což plně odpovídá dnešní dynamické hře. Díky revoluční konstrukci a nejsilnějším a zároveň nejlehčím materiálem na světě, Graphene, tato raketa nabízí optimální přenos hmotnosti, což poskytuje více síly při menší námaze.


Close