BERNARD TOMIC SE STAL SOUČÁSTÍ HEAD RODINY

March 20th, 2014

HEAD s hrdostí oznamuje, že jedenadvacetiletý Australan Bernard Tomic se stal součástí tenisové rodiny HEAD. Hráč, který je v současné době na 74. místě žebříčku ATP v singlech, podepsal smlouvu se společností HEAD a bude hrát s raketou HEAD Graphene Radical.

„Mám velkou radost z toho, že jsem zpátky v týmu HEAD. Vždy jsem byl nadšen kvalitou a nadstandardní péčí, které se mi dostávalo od vývojového oddělení HEAD,“ říká Tomic, který byl součástí HEAD týmu od roku 2007 do 2011. „Vím, že v okamžik, kdy vstoupím na kurt, mám tu nejlepší zbraň, která má zničující účinky.“

Tomic je nejmladším australským hráčem, který ji reprezentoval na Davis Cupu a nejmladším hráčem v top 100 na okruhu ATP a následující dva roky bude hrát s raketou HEAD Graphene Radical. Tato raketa nabízí nejinovativnější materiál Graphene, který je extrémně lehký, ale zároveň 200. krát silnější než ocel a je integrován do rukojeti rakety, pro lepší přesun hmotnosti do míst, kde je to nejvíce třeba, zaručuje tím lepší herní vlastnosti a více kontroly.

Touto smlouvou se Tomic přidal do týmu k HEAD ambasadorům Novaku Djokovičovi, Marii Sharapové a Andy Murraymu.


Close