HEAD OZNAMUJE PARTNERSTVÍ S ROBINEM HAASEM NA OBLEČENÍ

April 13th, 2014

HEAD oznamuje své partnerství na oblečení s holandským tenisovým hráčem Robinem Haasem. Hráč, který je v současné době na žebříčku ATP na 47. místě, se stane prvním hráčem top 50, který obleče HEAD oblečení s elegantním a moderním vzhledem a technickými prvky.

„Každý hráč chce perfektního partnera, který mu dodá to správné vybavení a poskytne potřebnou podporu. Pro mě je společnost HEAD partnerem, ze kterého jsem vždy nadšený,“ říká sedmadvacetiletý Haase, nejvýše umístěný holandský hráč na okruhu.

Kolekce pánského oblečení HEAD nabízí pro Haase ideální kombinaci funkčnosti, designu a nabízí perfektní podporu pro jakékoli výzvy, které tenis přináší. Zatímco detaily tvoří diskrétní zobrazení loga a panely ze síťoviny zajišťují maximální volnost při pohybu, řada performance také nabízí vyšívané elementy s čistým a moderním designem pro hráče, kteří chtějí elegantně tvarované střihy a štíhlý vzhled.

Společně se smlouvou ohledně HEAD oblečení, Haase také prodloužil i smlouvu na tenisové rakety. Holandský hráč i nadále bude doporučovat raketu HEAD Graphene Prestige, která nabízí poslední inovace ve vývoji materiálů. Extrémně lehký, ale 200 krát silnější než ocel, inovační materiál Graphene je integrován do rukojeti rakety, což umožňuje optimální přesun hmotnosti do míst, kde je to nejvíce potřeba. Kombinace preciznosti a síly činí raketu snáze ovladatelnou a současně má hráč silnější údery.


Close